Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma lettem 18hetes és már alig...

Ma lettem 18hetes és már alig várom, hogy megmozduljon a babám, de nem tudom mit kell ilyenkor érezni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én 17 hetesen éreztem először, és olyan volt, mintha buborék szabadult volna fel a hasamba. Legalábbis ahhoz tudnám hasonlítani. De eleinte nem fogod érezni mindennap, emiatt ne izgulj. Majd ahogy nő, úgy lesznek erősebbek a mozgásai.

Sok boldogságot.

Üdv, 38 hetes kismama

2008. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na azt nem lehet összetéveszteni semmi mással.

Rögtön fogod tudni, ha megérzed.

Sokan buborékhoz hasonlítják, meg ilyesmi, de én inkább azt mondom, ha már mindenképp hasonlítami kell valamihez, hogy mint amikor lüktet a szemed alatt, csak erősebb.

Nem pont olyan, de hasonlít. :)))

2008. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 18 hetesen éreztem először. Nekem olyan érzés volt, mint mikor érzed, hogy korogni fog a gyomrod és megmozdul a hasad. Talán ehhez tudnám hasonlítani, de hidd el rögtön tudni fogod, hogy a babád mocorgott. De ne aggódj, s ne légy türelmetlen, az első mozgásokat első terhességnél általőában 18 - 22 hetes kor között szokták érezni.

Örömteli babavárást kívánok!

2008. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, már nagyon várom azt a pillanatot,

amikor érezni fogom az én picimet! :)

2008. jún. 30. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudni fogod !!! Én nekem ilyen repdesés szerű érzés volt előszőr . Mintha egy pici pillangó beszorult volna pocimba!!!
2008. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!