Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szörnyen fáj a fejem. Bevehete...

Szörnyen fáj a fejem. Bevehetek egy Panadolt? 19 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Panadolt siman bevehetsz.
2008. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Algopirint bevehetsz!Nyugodtan!Nekem javasolta a védőnő is hogy vehetekbe,meg a nődokim is!!Üdv:Zsuzsa
2008. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
panadolt, mivel paracetamol tartalmú, inkább nem vennék be. max algopyrint, azt is csak vészhelyzet esetén. próbálj meg pihenni kicsit. jobbulást!
2008. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én dokim a panadolt javasolta, hogy az nem árt a babának. De szerintem is inkább próbálj meg pihenni, aludni!!! Jobbulást!
2008. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát komolyan.. most kinek lehet hinni? a védőnőm csak az algót javasolta, mást semmi esetre. más dokik/védőnők meg teljesen mást mondanak. szegény babát várók (mi) tisztára a véletlenre vagyunk bízva. bocsi a haszontalan válaszért, csak kikívánkozott belőlem.
2008. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elso valaszolo vagyok: nekem itt Olaszorszagban azt mondta a doki, hogy a paracetamol tartalmu Panadolt be lehet venni. Mast nem nagyon.
2008. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia, a panadol hatoanyaga paracetamol, a masodik harmadtol biztonsagos hasznalni..Az ibuprofen tartalmu laz - és fajdalomcsillapitokat (Nurofen, Algoflex...) pedig epp a masodik-harmadik harmadban nam ajanlott...tehat Panadolt nyugodtan szedhetsz...egy gyogyszeresz.
2008. jún. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a béres trinell pro nevű fájdalomcsillapítót szedem, ha szűkslgem van rá. vény nélkül kapható, terhesen is lehet szedni, vény nélkül kapható, gyorsan és tartósan hat.

19 hetes mami

2008. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a béres trinell pro hatoanyaga ugyanaz, mint a panadole...tehat mindketto jo..
2008. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!