Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem mozog! Mi baja van?

Nem mozog! Mi baja van?

Figyelt kérdés

Már tegnap óta nem akar mozogni a babám!MI lehet a baja?HAjnalban még belém ütött egyet-kettőt,de azóta nem.Hiába fekszem hanyatt hátha úgy érzem de nem.Nagy lehet a baj?Nem véreztem meg nem görcsöltem.

28 hetes kismama


2008. jún. 30. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Ne idegeskedj, front van. Lehet, hogy ő így reagál az időre. Próbáld meg az alábbi trükkökkel mozgásra bírni: pl: babazene hallgatás, csokoládé, esetleg kávé (de csak akkor, ha eddig is ittad), vagy zuhany. Ezek közül nekem valamelyik bejött, amikor én is meg voltam ijedve a mozgáshiány miatt.

Üdv, 38 hetes kismama

2008. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia az enyimé sem mozog ebben az idöben annyit mint szokott de mindig egy picit érzem hidd el semmi baja csak pihen de ha az megnyugtat menj be az ügyeletre hogy nézzék meg:)
2008. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyél egy kis édességet, nekem attol mindig beindul, ha semmi, akkor megérné egy uh-ra bemenni a korházba, hogy megnézzék. Így te is megnyugszol. Üdv 40 hetes kismami.
2008. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem múlt héten volt, hogy egész nap nem éreztem a babócámat. Megnyugtatásképp este bementem az ügyeletre, ahol néztek szívhangot, hálistennek minden rendben volt. A doktornő elmagyarázta, hogy a kis pocaklakók is érzékenyek a frontra, úgy, ahogyan mi is, nem egyformán aktívak. Ettől függetlenül ha nagyon idegesít, inkább menj be az ügyeletre, annyit mindenképp megér. Úgy látom, nem csak én vagyok ilyen aggódós kismama :) Szép babavárás, jó egészséget Nektek,

24 hetes kismama

2008. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem múlthéten csinálta azt a picurom, hogy csak reggel mozgott, meg egy picit este. Ez ment két napig. Én is aggódtam, de azóta szerencsére bepótolja, mert megállás nélkül ficánkol, amit imádok. Nálam, ha nem akar mozogni, akkor hiába trükközöm, nem használ semmi.

28 hetes boldog kismama

2008. jún. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!