Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27hetes kismama vagyok,...

27hetes kismama vagyok, nagyon erőteljesen mozgó pocaklakóval. Hétvégén a keresztlányom örömében térdestől az ölembe ugrott (neki a pocimnak). Szerintetek lehet baja a babámnak? Mozog de nem olyan intenzíven mint eddig. NAGYON FÉLEK!

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Semmi baja nem lesz, ne aggódj, Megvédi a magzatvíz ami csillapítja az ütést. Az én másfél éves lányom naponta többször is hasbarúg, belémugrik stb. Persze vigyázok ahogy tudok, de elkerülhetetlen. Emelgetni is kell még, szerencsére csak 9kg. Minden jót! 31 hetes kismama
2009. nov. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattál!Mi az első babánkat várjuk, és még nagyon izgulok mindenért.
2009. nov. 16. 07:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj!Engem az orvos kinevetett mikor elmeséltem 1 hasonló esetet.Semmi baja,ahogy az előző válaszoló írta a magzat víz védi.

Kellemes babavárást!

2009. nov. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha azota is erzel magzatmozgast, akkor baja szerintem nincs. Fajdalmaid gondolom nincsenek, viz nem szivarog, mert akkor irtad volna, illetve sejtem, hogy az utes nem volt olyan hatalmas ereju, hogy igazan komolyan megijedj (mert ugy gondolom, hogy ha akkora lett volna, akkor osztonosen megerzed, hogy baj van es ugyeletre mesz).

Ilyen szerintem mindannyiunkkal elofordul, meg kesobb is lehet, az is lehet, hogy te magadnak fogod ide-oda beutni a novekvo pocakodat, amig nem szoksz hozza, hogy egyre nagyobb.

Barmennyire vigyaztam, velem is elofordult az elso babamat varva, hogy a kutya ugrott ra a hasamra, vagy a bevasarlo kocsit toltak neki, olyan is volt, hogy en akasztottam bele a kilincsbe jo erovel szules elott nehany hettel, mert osztonosen ki akartam suhanni oldalazva az alig nyitott ajton, ahogy korabban is tettem gyakran es elfelejtettem, hogy most mar egy hatalmas pocak is tarsul a testemhez, amivel nem ferek ki. Soha semmi baj nem tortent, nem is ereztem ezeket olyan nagy balesetnek.

Most a masodik babat varom, az elso is most lesz meg csak egy eves es nagyon eros fiu baba, szoval egesz nap resen kell lennem, mert egyik pillanatrol a masikra ra tudja vetni magat a hasamra, vagy eppen felalomban eldol es rafejel.

2009. nov. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!