Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy a baj? 32 hetes vagyok...

Nagy a baj? 32 hetes vagyok és a babámnál pyelontágulat látható, lehet hogy nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Ma voltam uh-n. Eszerint a terhességem 31 hét és 1 naposnak felel meg. Ez baj? Esetleg később fogok szülni? A 28. heti uh-n 27 hét és 5 naposnak felelt meg. Ma azt írták a papíromra , hogy a bal vesében 7mm a jobban pedig 4 mm-es pyelontágulat látható. Azt tudom hogy ez a vesemedencetágulat. Az ultrahangos azt mondta azért van mert nem bír rendesen pisilni de ha megszületik akkor a tágulat is eltűnik. De a neten azt olvastam, hogy nem feltétlenül van így. Van olyan akinek ugyan ez volt és mégse lett semmi gond? Nagyok ideges vagyok. Lécci segítsetek.
2008. jún. 30. 10:48
 1/3 anonim válasza:
Szia!Szerintem ne aggódj.Én is azt hallottam,hogy születéskor eltünik és hogy elég gyakori!Az én picikémnek is van,igaz nekem azt mondták az UH-on,hogy mindkét vesében enyhe tágulat van-tehát nekem méretet nem mondtak,és azt mondták még,hogy ez fiúknál elég gyakori.(fiam lesz)De hogy megnyugodj kérdezz rá a dokidnál!A net miatt én is sokszor megijedtem már,inkább ilyenkor attól érdeklődj,akiben megbízol!Szintén 32hetes kismama
2008. jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A fiúknál gyakori:(, nekem ha minden igaz kislányom lesz. :(
2008. jún. 30. 11:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia nálunk is volt ilyen... Most 6 hós a kislányom és miután megszületet semmi baja nem volt! Az én ill. a kislányom veséjében is volt egy kis tágulat. Szerintem ne aggódj, bár akkor én is eég ideges voltam (fölöslegesen)



Dia - 6 hós anyuka



Ui: Szerintem hívd fel a nőgyógyászodat!!!!! Én emúgy egy szupi helyen voltam !d-n, ahol agyon vizsgálták a babát ill. a baba és az én vesémet. Az egyik uh-s csecsemős volt és nagyon ért a dolgokhoz, de a másik is egy tündér. Szerintem menj el és megnyugszol: www.4dgenesis.hu



Dia

2008. jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!