Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tehesség esetén ugyanúgy van...

Tehesség esetén ugyanúgy van mensi szerű görcs? Akkor milyen a folyás?

Figyelt kérdés
Mert nekem most fehér krémes, és az ovu mikroskóp napok óta, vagyis már több mint egy hete legtöbbször páfrányosat mutat!tegnap reggeli nyálból csináltam,és páfrányos volt! de ha egy nap megnézem pl.:4-szer,akkor abból 2-szer tök páfrányos,1-szer vegyes,de jól láthatóan kivehető itt is-ott is,1-szer pedig semmi páfrány! vigyázok,hogy minimum az egy óra szünetet betartom! tapasztalt már valaki ilyet? ja. és most néztük meg a szomszédomnak mit mutat,3,5 hónapos terhes,és neki semmi páfrány! mondjuk előtte evett!
2008. jún. 29. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet mensi szerű görcs. Csak azt nem értem, hogy miért mikroszkópozol, amikor erre találták ki a terhességi tesztet! Folyás pedig nem mindig észrevehető, legalábbis nálam ez volt. Főleg a terhességem elején. Ha kimarad a mensid csinálj tesztet!
2008. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!