Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hétvégén a szokásosnál...

A hétvégén a szokásosnál többet mozog a babám - óránként 5-6 alkalommal. Ugye nincs baj? Nem azért mozog ennyit, mert nem érzi jól magát? (22 hetes vagyok)

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, biztosan jólérzi magát a babád, ahogyan telik majd az idő úgy lesz egyre aktívabb, egyre nagyobbakat fog rugdosni. Az én fiaim is nagyon aktívak voltak a terhességeim alatt, érzékük volt ahhoz hogy én mikor pihenek, mert akkor aztán ment a tánc a pocakomban.

Boldog babavárást kívánok!!!

2008. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!
2008. jún. 29. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
En 20 hetes leszek a napokban es hohetetlenul sokat mozog a babammajdnem egyfolytaban,es eroseket is,hat jo nem faj de jol latszik hogy bogdos.Szerintem jol erzi magat,kepzeld el amikor megszuletik folyamatosan mozog..es nem azert mert rosszul erzi magat.En orvendek hogy sokat mozog,olyan edes..
2008. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 22 hetesen sűrűsödött meg a baba mozgása, szerintem nincs semmi gond, eddig is ennyit mozoghatott, csak most jobban érzed:)
2008. jún. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hetvegen tobb idod van, es jobban raersz a bebidre koncentralni... :-)
2008. jún. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!