Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes vagyok. A dokim...

21 hetes vagyok. A dokim tegnap azt mondta, vegyek 75 g szénhidrátot (előrehozott terheléses cukorhoz). De nem adták ki patikában, mert állítólag vényköteles. Van ahol kiadják?

Figyelt kérdés
Máshol esetleg kiadják, mert az Örsön nem...
2008. jún. 29. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat en pont az Orson vettem, 5 hete!

Nem is emlitettek, h kellene recept...

Nem ertem, elvileg nem venykoteles!

2008. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem már 2x csináltak terheléses cukorvizsgálatot. Eddig bármelyik patikában voltam, mindenhol kiadták: 75 g-os glükózt kell kérni és csomagolással együtt cca 220-250 Ft-ba kerül. A gyógyszertáros tuti, hogy félrebeszélt, ezt ki kell, hogy adják, nem vényköteles! Szerintem próbáld meg máshol megvenni!
2008. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, az ember az Örsön ezt mondta: "ha szénhidrátot akar, menjen háztartási boltba és rágcsáljon szőlőcukrot"... Mondjuk emiatt én lemaradtam a hétfői vizsgálatról :( Majd csütörtökön. Máshol egyébként kaptam, de vicc, hogy 2 patikában azt sem tudták mi ez.
2008. júl. 1. 09:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!