Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még csak 7 hetes vagyok, múlt...

Még csak 7 hetes vagyok, múlt héten még nem látták a babót, csak a petezsákot. Mitől van olyan rossz érzésem?

Figyelt kérdés
Annyira rossz érzésem van. Folyamatosan idegesítem a páromat is. Szerintem ez már nem normális. Attól félek, hogy meghal, hogynem lesz egészséges, hogy lesz vami baj. nagyon várjuk őt, de nem tudok felhőtlenül örülni. Vajon attól van ez, hogy még nem láttuk, és ha jövő héten megyek uh-ra akkor ott lesz és megnyugszom, vagy ez annál "komolyabb". normális ez szerintetek?
2008. jún. 29. 17:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Már egyébként arra is gondoltam, hogy csak bebeszélem magamnak, mert itt nagyon sok vetélésről olvastam, és megnéztem az angyalokszulei.hu-t is, ott meg rengeteg borzalmas dolog volt. Azt hiszem többet nem olvasok semmi ilyet, ami ilyenekkel foglalkozik, azt inkább elkerülöm.
2008. jún. 29. 17:34
 2/5 anonim ***** válasza:

En is pont igy voltam vele.Feltem nagyon,ejszaka nem is aludtam..9 hetesen mentem eloszor dokihoz de azelott felfaztam es fajt a hasam is,ugy ebredtem meg hogy nem faj mar a mellem..szornyu erzes,en mar azt hittem leallt a szive..de megnyugodtam mikor lattam hogy minden rendben vele.Igazabol teljesen nyugodtazota vagyok amiota erzem ot mozogni.De a dokim aval ijezgetett hogy attol lehet pont baja a babanak ha idegeskedunk.Ugyhogy csak pozitivan!Miert pont velunk tortenne rossz?

Potyara idegeskedunk!

2008. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Háát szerintem is felejtsd el azt a honlapot az nem neked van!!!Sajnos az egy virtuális temetői megemlékező.Ilyen is van de ott csak azok legyenek akikkel ez történt sajnos..

A lényeg,hogy nem szabad így felfogni,hamár így parázol mi lesz veled a maradék 33hétben???Meg a genetikai vizsgálatoknál stb...az a baba ha élni akar élni fog ezt te nem tudod befolyásolni ..ill ha túl aggódod magadat azzal igen!Nem tesz jót sem neked sem a kicsinek.Valószínű fiatalabb a terhességed mint ahogyan számolták és ezért nem látszik még,ne aggódj egy két hét és ott lesz a pöttöm és dobogni fog a pici szive.Én is mikor először mentem nem dobogott neki egy kis babaszem volt az egész,de eszembe semjutott,hogy elmegy vagy meghal stb..az orvosom elővigyázatos volt mindig azt mondta meglátjuk..életképes e stb..de nekem ez eszembe sem jutott,hogy nem az.Már akkor simogattam a pocimat és beszélgettem hozzá.Szedtem a vitaminokat és küldtem neki le az egészséges kajákat,szval nem szabad ennyire stresszelni,megérzi hidd el és ez nem csak duma.Én mikor a 28heti uhangon voltam 4dsen akkor aludt a pici,de amikor megérintettem a hasamat-hátha mozdul egy kicsit a jobb kép érdekében,vagy fintorgott vagy mosolygott szval érez mindent .döbbentünk mi is,hogy ennyire mély összeköttetés van köztünk.Szval ne gondolkozz ilyen rosszakon,nem szabad!!!Beszélgetni kell vele,énekelni neki,sokat simizni és hidd el olyan gyorsan eltellik ez az idő,hogy nemsokára itt is lesz:)38hetes kismami

2008. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást. Én is szedem a vitaminokan, meg teljesen egészségesen táplálkozom, sokat beszélek hozzá, az apukája is állandóan simogatja meg puszilgatja a pocim. Remélem tényleg minden rendben lesz és jövőhéten már látni fogom:-) a doki meg igazából nem mondott semmit, hogy hány hetes lehet (7hete volt meg utoljára), gondolom meg akarja várni, h lássa Őkegyelmét, aztán a méreteiből megmondja mennyi idős lehet.
2008. jún. 29. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Az angyalokszuleit felejtsd el. En 8 hetesen nekialltam olvasni es ugyk kiborultam, h csak zokogtam, remegtem, a ferjem meg rettenetesen megijedt, alig tudott megnyugtatni, majd "letiltott" az ilyenekrol. Nem nekunk valo.

Egy valamit ne felejts el: nem szabad igy nekimenni a terhessegnek. Minden 3. koraterhesseg megy el. Ha stresszelsz, noveled az eselyet a bajnak.

Az uh. utan egyebkent jobb lesz, de csak napokig :D Utana varod a kovetkezot majd megint.

De ne szurj ki magaddal ne idegesitsd magad ezeken, mert nem tesz jot!!!

28 hetes kismama

2008. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!