Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen 3 naposan éreztem...

15 hetesen 3 naposan éreztem tegnap a babát. Kell éreznem minden nap?

Figyelt kérdés
csak mert ma még nem éreztem.tegnap este hanyatt fekűdve éreztem meg.minden nap kell éreznem?csak mert aggodom hogy ma meg sehol semmi...ti hogy voltatok vele?
2008. jún. 29. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
En is 15 hetesen es par naposan ereztem eloszor, utana par napig nem,aztan megint..17 hetesen pedig minden eggyes nap erzem,egesz nap,nagyon sokat mozog es latni is lehet mar!Kidudorodik rendesen!19 hetes es 5 napos kismama
2008. jún. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Ne izgulj! Az első mozgások után akár napok is kimaradhatnak. Majd ahogy nő a baba, úgy fogod érezni egyre többször, és csak ha nagyobb lesz, akkor kell mindennap érezni.

Üdv, 38 hetes kismama

2008. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még nem fogod mindennap érezni mert még nem olyan nagy. Olyan 22 hetesen már mindennap érezni fogod kicsit és utána egyre jobban :)))
2008. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!