Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valami baja a babának...

Lehet valami baja a babának ha felvagyok fázva?

Figyelt kérdés
Ma reggel óta csíp amikor pisilek és utána is érzem a csípő érzést.ugye nem lesz semmi baja a babának most vagyok a 8.hétbe.ha Elmegyek holnap a házi orvoshoz tud felírni rá valami gyógyszert?
2013. aug. 11. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a házihoz kell menni! Ha normális tivább küld a nőgyógyászhoz.

A felfázástól nem lesz baja, de ha nincs kikezelve akkor lehet.

33+2

2013. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam felfázva. Ne izgult, nem lesz baja, de holnap mindeképpen menj el a nőgyógyászodhoz, aki uh.-n megnézi a veséidet, laborba fog küldeni és biztosan felír valamit. Ahogy az előbbi hozzászóló írta ,ki kell kezelni!Segíthet a tőzegáfonya bogyó. Itt olvastam, hogy sokan szedik akár megelőzésképpen is, de nekem a dokim nem ajánlotta.
2013. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.és a laborba ügye csak vizeletet néznek?
2013. aug. 11. 16:38
 4/5 anonim ***** válasza:
egyet értek az elöttem válaszolókkal,holnap nőgyógyászhoz kellene menned,addíg is kb 3 liter folyaékot igyál meg,hoy a bacik kimosódjanak!
2013. aug. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néztek vizeletet és vért is.
2013. aug. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!