Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Márciusban volt egy missed...

Márciusban volt egy missed abortusom. Mostanában nagyon lehangolt vagyok, mikor mulik ez?

Figyelt kérdés
Ugyértem a mütét után,probáltam nagyon erös lenni.Ugy tettem mintha nekem ez nem fájna lelkileg.Talán igy is volt.De ahogy telik az idö,annál jobban fogy az eröm.Már sirni tudnék ha kisbabát látok,vagy gyerekekröl beszélnek.Számolgatom hány hetes lennék,töröma fejem,mit rontottam el.Gyötröm magam biztos az én hibámbol nem akart megszületni.Nagyon várom,hogy megint terhes legyek,de már félek is.
2008. jún. 29. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos én is àtestem egy abortuszon,több mint egy éve.el kell hogy mondjam,azota sem felejtettem el.nem is lehet soha.akkor azt hittem hamar tul leszek rajta,mégis mindennap csak gondolkodom,hogy mi lett volna ha.....

ha vàsàrolni megyek nem tudom megàllni,hogy ne nézzem meg a babaruhàkat...én is vàgyok mostmàr kisbabàra.eddig még nem jött össze.nem minden nönek egyforma a szervezete.van aki azonnal teherbe esik,van aki csak nagyon sokàra,és sajnos van aki ezek utàn soha..

persze a teherbeesést befolyàsolja a stressz is!!!!

nem lenne szabad ilyen sokat gondolkodnod,persze tapasztalatbol irom,hogy nem lehet megàllni.

amit ajànlani tudok:vegyél vagy 3 dvd-t azt nézd egész nap,igy elszalad az idö,vagy menj a strandra ki,de ne egyedül!esetleg ha van kertetetek,akkor seits be a munkàba.egy könyv olvasàsa,vagy a neten valo szörfölés is eltereli a gondolatot.

nem örökre,de könnyebithetel magadon.majd ha ujra terhes leszel,akkor enyhitheted a fàjdalmadat a piciddel.

semmi sem történik ok nélkül!ne hibàztasd magad,inkàbb arra gondolj,hogy ha ujra terhes leszl,oot minden màsképp lesz!!!!!!!!¨¨

kitartàst neked!¨¨

2008. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom nincs. De javasolnék én is valamit. Erősnek kell maradnod ezt te is tudod. De ebbe engedd hogy beleférjen a gyász is. Hiszen elvesztettél valakit. Szóval csinálj magadnak egy nyugis estét. nézz meg valami jó filmet, az sem baj ha babás. és ha kell sírd ki magad. Engedd meg ezt magadnak. S ha van akivel beszélhetsz beszélgess vele. Én javalom akár az előttem válaszolóval a privát levelezést. Tudnátok segíteni egymásnak. S így talán könnyebb.

Szorítok nektek.

2008. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szíja!Nyugodj meg!Én is át esdtem ezen a műtéten. Én végig sírtam,igaz már 2 éve volt de még mindig sokat gondolok rá. Ezt a szörnyű kínt nem lehet elfelejteni,hiába telik az idő még mindig fáj. Tudod mikor egy anya elveszti gyermekét mint ahogyan mi is még élünk meg emészteni úgy sem fogjuk tudni,hiába telik el az idő. Én 2 évet vártam arra hogy egy újabb babát tudjak vállalni,többször próbáltuk de nem jött össze. Mikor feladtam akkor abba a pillanatba meg fogant a kisfiam. Aki még csak pocaklakó most,és 24 hetes. Egy ilyen taragédi után egy újabb terhességet kihordani nehéz,én végig rettegem,hogy nehogy baja történje megint,mind az előző terhességemnél is. Erőssnek kellened,hogy minél előbb betudjon a pocakodba költözni a baba,és ne húzd sokáig mert annál nehezebb lesz. A lényeg,hogy ne magad hibáztasd ezért,te nem tehetsz róla,természet közbe szólt sajnos. De vigasztaljon az,hogy 10 terhességből 8 terhesség marad meg,2 kismaminak elmegy a babája. Ezek szörnyű tények,de nevezhessük annak,hogy a mami nőknek a betegsége. Ne gyötörd magad mert ne te vagy a hibás!!!Minden képen meg kel nyugodnod,és gondolj a következő babára!Vigyázz magadra,és fel a fejjel!Üdv:Zsuzsa
2008. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Okosat nem tudom mondani, én a múlt hétemn veszítettem el a kicsimet. Ma lennénk 12hetesek. Én még annyira sem tudtam feldolgozni mint te, de ami egyben hagyja az eszemet, az az, hogy télen újra terhes lehetek!

Kitartást és mielőbbi boldog babaváráast nektek is!

2008. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Persze elméletben,nagyon szépen tudom én,hogy kellenne csinálni,hittem is hogy tudom.Mégegyszer köszönöm.
2008. jún. 29. 13:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok én is átérzem a helyzeted 6 hete veszítettem el 32 hetes kisfiam, csak annyit tudok írni télen újra itt mindannyian és remélhetőleg már nem egyedül:)
2008. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Neked talán még rosszabb is,söt biztos rosszabb.Szoritok neked,legyen nagyon sok eröd.
2008. jún. 29. 15:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ott kezdeném,hogy NE MAGADAT HIBÁZTASD! Én is átéltem ezt a borzalmet,2 hete szültem meg a 22 hetes halott kisfiamat.Magamban kerestem a hibát én is,de nem szabad! Állj pozítivan a dolgokhoz, minél előbb próbálkozzatok a következő babával. Ez talán ad gyógyírt,de az előzőt elfelejteni sosem fogod,ahogy én sem tudom. Számolom a heteket októberig,összeszedem magam testileg-lelkileg,hogy ne csalódjon bennem a következő kisbabám!

Üdv:Anita

2008. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!