Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyek azok a tesztek amik...

Melyek azok a tesztek amik nagyon érzékenyek? Hány hetesek voltatok mikor kimutatta a terhességet? Többi lent

Figyelt kérdés

6 hete volt missed abom. Teljesen jól vagyok, viszont azóta nem jött még meg.

Fáj a fejem, érzékenyebb vagyok lelkileg. Csináltam egy hete tesztet az negativ volt. (Gabrielt vettem)


Lehetséges mégis a baba, csak még nagyon korai terhesség és nem mutatta ki?

(kérlek ne ugy irjátok hogy nem várt elött, mert az nem értem:D, próbáljátok meg hétre belőni! KÖSZÖNÖM)


Nagyon szeretnénk még egy babát...


2013. aug. 8. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem baba. Nem kellett volna várni a műtét után? Csak mert nekünk még úgy is várni kellett 2 mensit, hogy végül nem volt szükség műtétre. Akiket pedig műtöttek azoknak 3-6 mensit kell várniuk. De legalább egyet mindenképpen érdemes. Nekem az x-epil 2db egy dobozban teszt vált be ovuláció után olyan 12-13 napon már kimutatta a babámat. Gabriel nekem még 8 hetesen is csak halvány volt, pedig akkor már voltam dokinál, volt szívhang meg minden. (volt egy főlöslges gondoltam elhasználom) Én a helyedben vissza mennék a dokihoz megkérdezni, hogy most mi van.
2013. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én X-epilt használtam, mert mindig megbízható és pontos volt. Magam nem írnám jó példának, mert én 9 napig vártam a teszteléssel, szóval, már majdnem a 6. héten jártam, mikor teszteltem, viszont így meg előbb jött ki a tesztcsík, mint maga a kontrollcsík, tehát tökéletesen egyértelmű volt 10-15 mp alatt a pozitív.

Nálad akár lehet baba, de őszintén szólva, nekem még nem volt hasonló, szomorú tapasztalatom, így a józan paraszti ész elvén gondolkodva, kb. 1,5-2 hete késhet ezekben a napokban (úgy veszem, hogy kb. 4 hét nálad egy ciklus, amit a missed ab-bal "kezdünk"). Ha múlt héten csináltál tesztet, akkor max. egy hete késett. Akkor pedig már illenék bármilyen tesztnek kimutatnia a babát. Személy szerint azt merném javasolni, hogy beszélj a nőgyógyászoddal! Legjobb barátnőmnek nem mutatta ki a teszt a babát, most mégis van egy ma-holnap 6 éves lánya.

Szóval bármi lehetséges. Mindenesetre azért megpróbálnék még egy tesztet, javaslom az X-epilt (olcsó is, jó is!), és bármi is lesz az eredmény, beszélj az orvosoddal. Ha nincs baba, a 6 hetes késés akkor is elég merész, és mivel azért mégis műtéted volt, azért jó, hogyha erről tud. (Meg egyébként is.)

Másodsorban, viszont én 4 hetes ciklussal számoltam, de ki tudja, mikorra állna vissza? Lehet, hogy kitolódott, és későn fogant a baba, ezért is késik.

Harmadsorban pedig nem is értem, hogy miért nem hívják vissza a missed ab-os nőket egy 6 hetes kontrollra, hogy ellenőrizzék, minden rendben van-e. :(


Kitartás! És írj majd, hogy mi a helyzet! Szurkolok!

2013. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a kommenteket!

Szóval holnap lesz 6 hete hogy volt a műtétem, hnap kéne visszamennem, de igazából messze van a kórház, és még nem jutottam el...Meg hát hamarabb nem is akartam menni.


Jövőhéten orvos és meglátjuk mit mond!


Tudom hogy nem jó hogy már most próbálkozunk ujra, de ugy érzem babás bánatot csak babával lehet elmulasztani.

Akartam őt, és ez nem múlt el:(...


Sokszor olvastam itt hogy testileg nincs baja ilyenkor a nőnek, csak lelkileg...

Mondjuk nekem sem mondták hogy nem lehet próbálkozni.

2013. aug. 8. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes babát veszítettem el, nem vártunk, orvos sem mondta, hogy várni kellene. Azonnal jött is a második, 5 hetesen vele begörcsöltem 1 hét kórház, véreztem. Végül megmaradt a baba, de utólag már azt mondom, jobb lett volna kivárni azt a 2-3 mensit. 20. hétig amíg nem mozgott rettenetes volt a terhességem, folyamatosan idegeskedtem a pici miatt.
2013. aug. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hetes koromban mutatta ki a terhességemet a teszt. Most 16 hetes kismama vagyok. én egy éjjel nappali kazettás tesztet vettem. de sajnos nem emlékszem a márkára.
2013. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!