Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bejöhet a párom uh-ra?

Bejöhet a párom uh-ra?

Figyelt kérdés
jövőhéten megyek uh-ra, még mindig csak hüvelyire. Szerintetek beengedi a doki a párom? vagy ilyen csak a hasinál van csak?
2008. jún. 28. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk a 12 hetes még hüvelyi volt, de beengedték az apukát. Azóta is bent volt mindegyiken, csak ha előtte vizsgált az orvos, addig kint várt, és az ultrahangra behívta.
2008. jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!:-)
2008. jún. 28. 18:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én férjem mindig jön velem, nem volt még gond. Ha nem akarja beengedni a doki, legyél erőszakos, hiszen az apukának is ugyanúgy van joga látni a gyerekét!!! Hajrá!
2008. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem jöhetett be hüvelyire. :(
2008. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a 8 hetes hüvelyi UH-ra nem jöhetett be a párom, de a 12 hasi UH-ra már igen.
2008. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én dokim megengedi hogy bennt legyen a párom,még az elején is bejöhetett amikor hüvelyit csinált. Annyi volt hogy előbb behívott engem,letakart és utánna hívta be a párom.

24 hetes kismami

2008. jún. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem joga van látni akármilyen uh van. Nekem mindig jön a párom és a doki be is enegedi az elejétől a végéig ott van és nem is takar le, végülis minennap látott már. Valahogy oda került az a kisbabó és gondolom nem csak a gólya hozza! :)
2008. jún. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Velem a kezdetek óta bent van a párom, és érdekesség, hogy ő sokkal jobban várja a következőt, mint én.

Mindent megtesz érte, hogy szabit kapjon arra a napra, mikor menni kell. Szerintem tök édes!

Boldog babavárást!

2008. jún. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:-)
2008. jún. 29. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!