Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha nem tudom biztosan az...

Baj, ha nem tudom biztosan az utolsó mentstruációm kezdő napját?

Figyelt kérdés
Nem írtam fel, ezért nagyon bizonytalan vagyok. Van egy "tippem", csak nem akarom bekavarni az orvost. Jobb, ha megmondom neki, hogy nem tuti, és majd ő kitalálja, hogy kb. hány hetes a baba, vagy inkább mondjam a dátumot ahogy emlékszem, és lesz ami lesz? Van már két pozitív tesztem, jövő héten megyek a nőgyógyászhoz. Egyébként azért nem tudom pontosan, mert februárban szültem, aztán valamikor áprilisban megjött egyszer, és nem pontosan érkezett a következő.
2008. jún. 28. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg, h nem tudod pontosan, az elso 12 hetben nagyon pontosan be utdja loni a geppel, h mennyi idos a baba.
2008. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ez nem baj. Nekem is úgy lett beírva a kiskönyvbe az utolsó mensi hogy január vége-február eleje, mert én se írtam fel.:) Én megmondtam őszintén a dokinak hogy fogalmam sincs, csak nagyjából tudom, mert nálam is voltak kavarodások. Ennyit tudtam hogy jan.vége, február eleje.:) Mondhattam volna vmi dátumot de feleslegesnek tartottam. De attól megtudta mondani mennyi idős a baba, akkor elvileg 1 napot tévedett a doki, vagyis inkább a gépe.:) De most hétfőn leszek már 20 hetes, eddig akkora amekkorának lennie kell, úgyhogy sztem simán megtudja neked is mondani, hogy mennyi idős terhes vagy a mensi napja nélkül is.

Annyi "hátránya" volt a dolognak hogy nem mondott egyből időpontot mikorra várható a baba születése csak annyit hogy november, ami azért elég tág fogalom.:) Úgyhogy egy hete számolta ki pontosan mikor bújik ki a kis Pocaklakóm.:)

2008. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem rágódom tovább ezen. Egy hozzávetlőleges időintervallumot én is meg tudok jelölni.
2008. jún. 29. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!