Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok és este...

37 hetes vagyok és este annyira fáj alul mint ha izom láz lenne benne. Nem birok átfordulni a másik oldalamra. Ez attol van hogy jön le a baba?

Figyelt kérdés
2008. jún. 28. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól hogy már nagyon nehéz, és persze mostmár el indult lefelé is. Ennyi idősen én se tudtam már forgolodni. De mostmár nem sokára túl vagy rajta. Könnyű szülést neked.
2008. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a 35. héttől kezdve vagyok így. A 37. héttől kezdve szokott leszállni a babó. De mostmár csak 3 hét és kezedben tarthatod a csöppséged. Szép szülést.39. hetes kismami
2008. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem faros a baba-tehát nem igen szálldos le,de nekem is van iylen fájdalom szerű érzés mióta nagyot nő.Sokszor semelyik oldal nem jó feküdni,se hátom mert a gerincem nyomja akkor.Az alul fájdalom-mit értessz rajta a nemiszervnél??Nekem nem volt olyan,kis nyilalások szoktak lenni,de mondjuk nekem nincs is ott a fejecskéje sajna:(

Ne aggódj,már nemsokára kint lesz:)38hetes kismama

2008. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!