Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudtok mondani a norprolac...

Mit tudtok mondani a norprolac/bromokriptin gyógyszerekről kismama esetén?

Figyelt kérdés
családtagom 10hetes terhes. még mielőtt teherbe esett volna kiderült néla egy jóindulatú agyalapi-mirigy daganat, amire norprolacot és bromokriptink kapott, tehát alapvetően nem a magas prolaktin szint miatt szedi, hanem a daganat növekedését gátolja, így nem hagyhatja abba. sajnos az orvosaitól alig kap tájékoztatást, hogy lehet-e szedni, kell-e szedni. ha jól tudom 14.hétig szedik magas prolaktin szintre. de ha utána is szedi károsíthatja a magzatot? gondoltam itt talán valakinek van tapasztalata a dologgal kapcsolatban. előre is köszönöm
2009. okt. 25. 20:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: én is debreceni vagyok és most keresek egy jó endokrinológust, mert már többször elvetéltem és szeretném magam kivizsgáltatni. Meg tudnád írni, hogy mennyi nála egy vizsgálat, miért mennyit kell fizetni és mennyit kell várni a vizsgálatra? Nálad hogy derült ki a daganat? Köszi!
2009. okt. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
12 hetes terhességig szednem kellett NAPI 2DB majd 1/2 tabletta egy hétig és azóta se szedem kisfiam most 15hónapos és szopizik. Most kell ismét elkezdenem szedni, hogy elapadjon a tejcsi és mennem kell MR vizsgálatra. De amúgy minden okés jól vagyok.
2011. febr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!