Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakit terhesség alatt...

Ha valakit terhesség alatt hagynak el, hogyan lehet nyugodtnak maradni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 28. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Több ismerősöm is így járt...:( Sajnos ezt nehéz belülről irányítani, de gondolj arra, hogy a babának csak rosszat teszel, ha idegeskedsz! nem ér annyit az a pasi, ha ekkora szemét volt, hpogy terhesen elhagyott! Probálj meg a babucidra koncentrálni és gondolj arra, hogy rengetegen járnak abban a cipőben amiben most te. Ha megszületik a bab már nem is fog hiányozni... Ha elhagyott, akkor tényleg nem ér annyit, hogy sírj utána!!!!



Dia

2008. jún. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jó kérdés szerintem nagyon nehéz lehet én is voltam már igy !Támaszkodj a barátaidra ,szüleidre,rokonokra és gondolj a babodra,hogy ö veled lesz. Hányadik hétben vagytok?Van aki segit és melleted van!! fel a fejjel!
2008. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszi a biztatást,de nem olyan könnyű!

Egyébként a 26.hétben vagyok és kisfiút várok,van is azért pár ember körülöttem,csak a gyerekemnek ne legyen baja,a többi nem érdekel.

2008. jún. 28. 10:53
 4/14 anonim ***** válasza:

én irtam a második választ, azt ő is éezi hogy valami nem oké de szerintem nem lesz baja töle csak neszedj semmit sétálgas sokat vásárolgas ha megteheted!Nekem akkor ment csödbe a boltom mikor 4-5honapos terhes voltam + a férjem el vesztette a munkáját és még az apeh is a nyakamba liheget a pénzem mind elfogyott anyosomékhoz kelett költöznünk tropára mentek az idegeim

és az uram nem tudot el helyezkedni tök kilátástalanak éreztem mindent ,azért én sem arrol álmodtam hogy 400ft-os óra bérér mehetek vissza melozni 6 hónapos terhesen .Tudom ez nem ugyan az mint ami veled történt melettem legalább ott volt az uram .Ezt azért írtam ,hogy tud most a 37 hétben vagyunk és eddig tökéletesen egéséges volt a lányom minden eredményünk tökéletes volt.De azt érzem hogy ö nagyon jól van és jól érzi magát odabent mozgékokny kis baba

2008. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért hagyott el?????
2008. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szüleid messze laknak? Velük milyen a viszonyod?
2008. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én ugy gondolom egy valamire való ember egy ilyen helyzetben biztossan melletd állna.Gondolj arra,hogy ez az ember nem éri meg,hogy bánkodj miatta.ez gerinctelen dolog volt tőle.Gondolj a kisbabádra és fel a fejjel elvileg te egy büszke és erős kismami vagy.Az embernek meg minden rosszat amit lehet kívánok.Üdv 32 hetes kismami.
2008. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! Sajna az én párom is elköltözött tőlünk amikor 12 hetes voltam, pedig ő akart babát, én is nagyon kiborultam, küzdöttem, szép szóval, fenyegetéssel, csak rosszabb lett a helyzet. Aztán eljutottunk oda hogy ő maga kérte hogy ne zárjam ki a gyerek életéből, jön, minden vizsgálaton ott van, imádja a kisfiát, és nagyon bízom benne hogy ha megszületik hazajön. Nem tudom ti hogy álltok ezzel, de próbáld meg lefoglalni magad, főleg hogy itt a jó idő, napozz, olvasgass, menj barátok közé,nem könnyű nem gondolni rá, de hidd el ha pozitívan gondolkozol, és nem a problémán töröd egész nap a fejed, sokkal jobban elviselhető, és velem pl azóta több jó dolog történik, sokkal könnyebben megoldódnak dolgok, amikről előtte azt hittem, hogy nem leszek képes megcsinálni, elviselni! Fel a fejjel, tényleg pozitívan, nekem bevált!!!!
2008. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyen férfiakat. Csak egbeszélitek, amikor kiderül a terhesség, hogy mi legyen a babával, nem? Gondolom ő is akarta, akkor miért hagyott el??? Ilyen szempontból olyan könnyű dolguk van a pasiknak. Semmi felelősségérzetük nincs. Nagyon undorító, ha egy nőt a terhessége alatt hagynak el. Én nem is tudom mit csinálnék ha a párom lelépne, pedig nálunk is ő akarta a bébit.
2008. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mi kell ahhoz, hogy egy férfi elhagyja a terhes párját??? Erre nincs magyarázat sztem.
2008. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!