Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig fog tartani ezek a...

Meddig fog tartani ezek a reggeli rosszullétek?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok, de reggelenként nagyon rosszul vagyok, nem tudok bármit enni,csak egy valamit és munkában se tudok igy dolgozni.
2013. júl. 31. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez sajnos változó van akinek egy hétig tart van akinek egész végig van akinek nincs is nekem pl 10-től kb 15-16. hétig tartott.
2013. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héttől a 12. hétig tartott, de én egész nap rosszul voltam. Nem hánytam, de állandóana hányingerem volt, ha enni próbáltam bármit is rögtön kifordult a számból!
2013. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Roberta77 ***** válasza:

Nálam egy hete tart :-/ ha eszek (keveset) utána olyan hányinger tör rám mint aki másnapos..

Nem kellett még hányni szerencsére de maga az érzet hogy mindjárt kidobom a taccsot végigkíséri az egész napom

Legszívesebben mindig csak gyümölcsöt ennél és tejet innék :-/

2013. júl. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél a 11. héten kezdődött és a 14. héten szinte elvágták a rosszulléteket.

Most a 6. héten kezdődött, most vagyok 15 hetes és még mindig tart, úgy nagyjából három naponta menetrendszerűen látogat róka uraság. Főleg délután, de bármilyen kellemetlen szagra rohanok...

Nem tudlak sajnos kecsegtetni, egy barátnőm a pozitív teszttől egészen a 20. hétig hányt. Addig maradt benne a kaja, amíg be nem fejezték az étkezést.

Ha mázlista vagy, a második trimeszter kezdetére elmúlik. Ha nem, kitarthat a végéig is.

2013. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg változó, nekem is a 10-11. héttől a 15-16-ig tartott, azóta még nem jött vissza. 23 hkm
2013. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hasonlóan voltam, mint a 2. válaszoló.

Nekem mindkét terhességnél kb. az 5. héten kezdődött és a 11. hétig tartott, de minden kijött belőlem. Utána, mintha elvágták volna. Aztán a 3. trimeszterben a reggeli rosszullétek visszajöttek, mondjuk nem minden nap, olyan 3-4 naponta.

2013. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

első terhességemnél olyan 6-14.hét(ezalatt a mindennapi hányást értsd),és a legvégén is visszatért párszor.

Mostanival kb. 4-5. héttől émelyegtem,aztán olyan 8hetesen elkezdtem hányni is,14 hetes vagyok,egyelőre nem úgy néz ki,mint ami tervezi,hogy elmúlik...

Szóval kitartás,ha szerencséd van,akkor papírforma szerint a 11-12 héten vége..

2013. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!