Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van a lábamon egy pár csípés....

Van a lábamon egy pár csípés. Álmomban kivakartam őket. Sajnos már másodszor. Látszódhat ebből valami a baba bőrén?

Figyelt kérdés
23hetes terhes vagyok.Sokszor hallottam már,ha valamilyen sérüle´s éri a bört,akkor az valahol la´tszódhat a baba börén.Igaz ez???
2007. szept. 26. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog!Rajtam is volt egy-két sérülés a terhességem alatt és semmi nem lett a babán.Sőt!Egyszer még a vasaló is megégetett(szerencsére csak a kezemet)és ez sem látszott hálistennek.
2007. szept. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%

Ugye ezt nem gondoltad komolyan?

A 21. században élünk, ne legyünk már babonásak!

Ha legközelebb átmegy előtted a fekete macska, akkor azon fogsz aggódni, hogy baj lesz a szülésnél?

Ugyan már!

2007. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!