Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32hetesen NST, nem túl korai még?

32hetesen NST, nem túl korai még?

Figyelt kérdés
Ma kaptam beutalót laborra és ellenanyagszűrésre.A dokim mondta,hogy NST-re is írjon az aszisztensnő.Aztán megkérdezte,hogy mikorra is vagyok kiírva,aztán azt mondta,hogy akkor még ráér.De ezt valószínű az aszisztensnő nem hallotta,mert ennek ellenére adott jövőhétre időpontot,de én még csak 32hetes leszek akkor!Ezt túl korai még,nem?!Hétfőn fel akarom hívni a védőnőmet,hogy mi a véleménye és ha kell a dokit is felkeresem a kórházba.Szerintetek?
2008. jún. 27. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is a 32. héttől kellett volna mennem,de a 35.-en voltam először.

Kérdezz rá,orvos válogatja!

40 hetes kismami

2008. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. De, az nagyon korai. A 37 héten kell először menni (általában), bár én a múlthéten találkoztam egy kismamaival az Nst-n, aki még csak 35 hetes volt, de teljesen nyitott a méhszája és a baba tökéletesen be van illeszkedve. Őt ezért küldte az orvos hamarabb Nst-re. Szerintem kérdezz rá.

Üdv, 38 hetes kismama

2008. jún. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Nekem azért kellett 32hetes koromtól járni Nst-re mert megrövidűltem,meg nyitva vagyok már nagyon rég óta és görcsöltem keményedtem.Ha nincsennek ilyen bajok akkor majd csak 37hetesen kell elkezdeni.Üdv 38hetes kismama
2008. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!