Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2hónapos vagyok. És a mellem...

2hónapos vagyok. És a mellem nagyon fáj néha. Tegnap észre vettem, hogy lett egy tűnyi lyuk a mellbimbóm közepén. Ez miért van? Úgy mond ez az első babám, az előzőnél aki meg hallt, nem volt ilyen. Negatív válaszokkal kíméljetek.

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Bocs! 2 hónapos vagy?? A terhességet amúgy hetekben adják meg!
2013. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Több lyuk is lesz a mellbimbódon, amiket majd észre fogsz venni, ezek a tejcsatornák kivezető nyílásai, innen jön majd az anyatej. Nekem is van (ami most pont látszik, megszámoltam) legalább 7-8.
2013. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen, és korábbi terhességnél én sem tapasztaltam ilyet. (sajnos elhalt a terhesség)

Lehet oltári baromsàg, de én a majdani tejjel hoztam összefüggésbe.


12hkm

2013. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
8hetes vagyok. igen 2hónapos.
2013. júl. 29. 11:11
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyolc hét nem két hónap! A terhességnél fontosak a napok is.
2013. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ennyire unod magad????? nem tudsz számolni??? 8hát az 2hónap 1hónap 4hét.
2013. júl. 29. 11:38
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, egy hónap nem négy hét, négy hét csak 28 nap, egy hónap, 30 vagy 31 napos(kivéve a februárt), tehát egy hónap négy és fél hét. Különben nem(csak) a hónapon kötözködtem, hanem azon, hogy nem két hónapos vagy, hanem két hónapos terhes! De a doki neked nem hetekben adta meg a terhességedet?
2013. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Tök mindegy, hány hetes/napos/hónapos, legalábbis ebből a szempontból. Nem azt kérdezte, hány mm a gyerek. Ott valóban számítana.

Nem lehet csak egyszerűen megírni neki, hogy ne aggódjon, ez a terhesség miatt van?

2013. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! utolsó válaszoló:) igy van:)
2013. júl. 29. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!