Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az nem probléma, hogy 15....

Az nem probléma, hogy 15. hetes terhes vagyok és eddig csak 1 alkalommal kellett vizeletet vinnem a nőgyógyásznak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászom nekem a vizeletet kb. a 20. héttől nézi minden alkalommal, (és emellett vérnyomást mér és megvizsgál). A 20. hét előtt a vizeletvizsgálatot csak a védőnő csinálta havonta, mikor mentem hozzá.

Most már a 33.hétben vagyok, ha úgy alakul, hogy a nőgyógyászati vizsgálat és a védőnős látogatás időpontban közel esik egymáshoz, akkor mindig mondom a védőnőnek, hogy ne nézze a vizeletet, mert már az orvosom megcsinálta.

Azt tudom tanácsolni, ha mész legközelebb bármelyikükhöz, kérdezz rá, hogy megnéznék-e a vizeletedet. És természetesen, ha érzed, hogy csíp, fáj...stb, akkor mindenképp menj orvoshoz!

2008. jún. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) Nem csíp, és semmi bajom, csak úgy hallottam, hogy minden terhesrendelésre vinni kéne. A védőnő se szokta ellenőrizni, eddig 1 olyan vérvételem volt a terhesség alatt, aminél kellett a vizelet és annak az eredményét kérte a védőnő.
2008. jún. 27. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!