Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas lett az AFP-m. (3,8). A...

Magas lett az AFP-m. (3,8). A baba méretei pedig kisebbek mint kellene. Sima terhességnél is lehet ilyen magas?

Figyelt kérdés
Február 11.én volt az utolsó mensim, jnius 10.-én voltam az AFP vérvételen , tehát már a 17. hetet is betöltöttem. Tegnap voltam az orvosnál nála volt az eredmény. Nem értem ha ennyire rossz lett miért nem értesítettek? A baba méretei:BPD:37 mm Fl:17 mm AC:98 mm. A kalkulátorok szerint 1-2 héttel kisebb a babám, de mindig is volt eltérés. Sürgsen elküldött genetikai ultrahangra.
2008. jún. 27. 06:29
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

Mindenféleképp indokolt a genetikai UH és genetikai tanácsadás.

Mindent jót kívánok!!!

2008. jún. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia nekem is magas lett anno(3,67)igaz én ikreket hordok, bár ez sem teljes megnyugtatás. Nekem is kellet genetikára menni. Ott az alapos átvizsgálás követekezett.

Azt mondják hogy a kettő közül talán a magasabb a szerencsésebb mivel azt látni uh-n.(nyitott gerinc,koponya) de az alacsony az utalhat kromoszóma rendellenességre (pl:down kór)az csak bizonyos jelekből következtethető ki (12.heti vizsg.:orrcsont)

Sajnos a genetikai uh-is hosszó a várólista mire bejutsz és mire lesz eredmény 2-3 hét. Én a Baros u.-ban voltam az I.Női Klinikán.

Azért ne izgulj túlzottan mert ez az eredmény még nem diagnózis csak további vizsgálódást igényel.

28 hetes ikres kismama :))

2008. jún. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi van veletek azóta? Minden rendben? Nekem is magas lett: 3,8 és nagyon aggódok! :((
2011. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!