Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Számit ha picit sokat ettem...

Számit ha picit sokat ettem ebédre és este vizsgálatra kell mennyek? 19 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Igy jött össze,férjemmel megálltunk egy ebédre és megettem egy adag pacallevest+krumplipürét töltött csirkemmellet,,én sem gondoltam hogy megfogom tudni enni de lement.Abban reménykedünk hogy megfogjuk tudni a nemét.ugye nem lustul el a kajátol?
2009. okt. 22. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez baj lenne! :-)

A doki úgyis majd "megböködi" kicsit, ha rossz irányba fordult! Ha meg ennyi kaja esett most jól, akkor az nem lehetett "túl sok". A szervezeted tudja, hogy mire van szükségetek, azt és annyit eszel, amennyire szükség van. Remélem meglátjátok, amit szeretnétek!

2009. okt. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm ,kedves töled:)
2009. okt. 22. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:

dehogy baj! tele lesz energiaval, majd meglatod.

boldog babavarast nektek!

2009. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egész terhességem alatt sokat ettem, mégis reggeltől-estig mozgott a babám!!!
2009. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!