Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet velem?...

Szerintetek mi lehet velem? Átmeneti dolog, esetleg mennyek el vizsgálatra?

Figyelt kérdés
4 napja voltam wécén, és a székletem véres volt, de már mint úgy mintha menstruáltam volna:S aztán 3 napig nem mentem, aztán megint olyan mintha menstruáltam volna, és a hasam is fáj pár napja:S mi lehet a gond?
2010. febr. 25. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
MENJ EL ORVOSHOZ!!! Istenem ilyesmivel ennyit várni, simán lehet pl gyomorfekélyed...
2010. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha piros a vér, akkor nem gyomorfekély okozza (a gyomorvérzés szurok szerű, fekete székletet eredményez),hanem valami gond a vastag- vagy végbélben.

A skála bizonyos bélfertőzésektől az aranyéren át sajnos, a rosszindulatú daganatokig terjed.


Már más kérdésben is leírtam, de ide is leírom, hogy sok belgyógyászati könyvben az van, hogy az ilyen eseteket egészen addig malignus ("rákos") eredetűnek kell tekinteni, amíg biztosan ki nem zárják a vizsgálatok!

2010. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkor minnél hamarabb menjek orvoshoz, igaz?
2010. febr. 25. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Röviden: igen, menj orvoshoz.
2010. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!