Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes kismama vagyok,...

4 hetes kismama vagyok, szinte egész nap érezhető alhasi fájdalmaim vannak. Ez természetes dolog, ha ezt érzem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 06:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nemvárt napja után még 10 napig mindjárt megjön érzésem volt. 10 percenként rohangáltam wc-re, hogy most biztos elvetélek, vagy vérzek. De nem.


Viszont sajnos ilyen korai terhességben még fenn áll a biokémiai terhesség lehetősége, vagyis hogy pozitív a teszt, de megjön.


Kívánom, hogy ne így legyen.

2013. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
annak szolt aki azt mondta nincs 4hetes terhesség :)
2013. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
5%

Na latom mindenki nagyon okos. Nyilvan van 1-2-3 hetes terhesseg is. Miutan viszont a terhesseget az utolso menstruacio elso napjatol szamoljak, jozan esszel vegiggondolva a negyedik heten epp a menstruaciojat varja, nemde? Tehat kerdezonknek lehet, hogy eppen meg fog jonni. Aki meg azelott tesztel, hogy egyaltalan megvarna, hogy elmarad e a verzese, az kicsit turelmetlen.

Mellesleg a kedves 9. hozzaszolonak figyelmebe ajanlanam Woody Allen orok ervenyu szavait, miszerint: Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. En feladtam. Tudod attol, hogy en nem ugy gondolkodom, meg nem vagyok hulye, de ha mar igy beszoltal, hat megerdemled, hogy en meg idiotanak nevezzelek. Cuppancs

2013. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem vitatkozni kell!

A kérdező feltett egy kérdést, hogy normális választ kapjon!

Inkább ne szóljon hozzá valaki, ha nem tud valami normálisat mondani!!

De ha valaki nem tud valamit, akkor tényleg olvasson utána, mielőtt írna valami hülyeséget!

2013. júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Mi volt a hulyeseg? Hogy negy hetesen epp a menstruaciojanak az elmaradasat lesheti csak es a hasi fajdalom az is lehet, hogy epp megjon neki???? Az orvos is elhajtja hidd el, ha most beesik hozza, hogy "4hetes terhes vagyok, faj a hasam"
2013. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok vitatkozós fajta!

De az, hogy itt már többen is leírtuk, hogy mi van, de te ezt nem érted akkor mit magyarázzak rajta?

De ha elmegy az orvoshoz és mondja az orvosnak, hogy˝csináltam tesztet és a számításom szerint 4 hetes vagyok és fáj a hasam˝ az orvos sem fogja elhajtani, max csak annyit mond neki, hogy ez normális, mert ha nem lenne terhes akkor most jönne meg neki a mesi.

2013. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező, mi újság?
2013. júl. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
még azért azt megosztanam,hogy lehet türelmetlen vagyok dw ha valakinek (mint nekem) volt mar egy vetélése 6hetesen hormonhiany miatt annak a következönél mar a pozitiv tesztnél el kel mennie az orvoshoz aki ad neki horrmonpotlást.én mivel 3nappal elötte mar pozit teszteltem felhivtam a dokit azt mpndta menyjek be a receptér az asszisztenshez és azonnal kezdjem szedni. 1hétre ra megvizsgalt akkor azt irta a papirra 4hetes terhes vagyok. na ez akkor a 22es csapdaja?
2013. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!