Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes kismama vagyok,...

4 hetes kismama vagyok, szinte egész nap érezhető alhasi fájdalmaim vannak. Ez természetes dolog, ha ezt érzem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 06:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Négy hetes terhesseg nincs....
2013. júl. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Ne aggodj semmi baj nincs, ezt szokták nevezni mingyárt megjön érzésnek és elég gyakori a terhesség elején! Az első válaszolónak meg csak annyi hogy kicsit olvasson utána! Üdv kedves kismama és nagyon gratulálok
2013. júl. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Ha 28 napos a ciklusod, akkor a 4 hetes terhesség az az időszak, amikor ismét meg kell jönnie.

(A terhesség idejét az utolsó menstruáció első napjától számítják.)

2013. júl. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%

Én is így voltam, de ez normális ilyen idős korba, nincs semmi baj.

Az első hozzászólónak, csak annyit, hogy még egy két hetes terhesség is van, nem hogy négy hetes terhesség.

Kicsit tényleg olvass utána.

2013. júl. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
azert ha erosodik a fajdalom vagy gorcsolsz akkor menj orvoshoz. En igy veteltem el 5 hetesen.
2013. júl. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
Olvassak utána??? A terhességet z utolsó menstruacio elso napjától számítják. Igaz? Nos a a kérdező hetes terhes, az konkrétan azt jelenti, hogy még el se maradt a menstruacioja.... A alhasi fájdalom lehet pl annak a jele, hogy megjön....
2013. júl. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

Igen olvass utána! :D

Mert én 3 hetesen észre vettem, hogy terhes vagyok!(második baba)és 100%-os voltam hogy terhes vagyok!

De valakinek közben el kell mennie vérvételre, azt megtudják mondani, hogy terhes! Honnan tudod, hogy éppen nem tegnap csinált tesztet? és akkor lehet négy hetes.

Szóval van négy hetes terhesség!

Igen bár a legtöbben 5 hetesen veszik észre, de nem mindenki!

A nővéremnek mind a 3 terhességénél mensi előtt 1 héttel csinált tesztet, és az már pozitív volt!

2013. júl. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

van 4 hetes terhesség mert sokan vagyunk akik mar a menzesz elött pozitivat tesztelunk.én pl mar 3nappal elötte pozitovat teszteltem.

a hasfájás minden kismamában aggodalmat kelt.én miota pozit teszteltem vitamint szedek és elmultak a görcseim.elvileg normalis dolog mert nö a méhed stb. legtöbbször az aggodas a hasfajas miatt a nagyobb baj. az erös görcsök mar okozhatnak gondot.

de szerintem nem lesz gond. szedj magne b6ot meg folsavat,vagy olyan kismama vitamint amiben van. én gravidat szedek este 1et és 2nap utan megszüntek a görcseim.mondtam az orvosnak is azt javasolta akkor szedjem tovabb. gratulalok vigyazz magadra

2013. júl. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
az első hozzászóló bemutatta nekünk azt,hogy : Nem mindegy,ha a hülye okoskodik..vagy az okos hülyéskedik példáját..:D inkább olvass utána a dolgoknak..
2013. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

utolso nem akarom félreérteni ezért megkérdezem hogy nekem szolt e az olvass utana vagy annak aki szerint nincs négyhetes terhesség?(elötted szolo vagyok) bocsi de miota terhes vagyok hajlamos vagyok félreérteni dolgokat és magamra venni.

amugy ha szerinted is kedves kétkedö az utolso menzesz elsö napjatol szamitjuk a terhességet (már pedig onnan)akkor nem létezik a terhesség 1,2,3,4 ik hete?

szerintem te ugy érted hogy az elmaradt menzesz az elsö hét!?mert ezesetben rosszul tudod. az az elsö mikor utoljara jön meg igy a negyedik héten kéne megjönnie de mivel terhes az illetö nem jön meg söt a várt menzesz elött már 3nappal is pozitivat lehet tesztelni,igy tudod hogy négy hetes terhes vagy. remélem igy eloszlattam a kételyeid

2013. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!