Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak még olyan kismamák,...

Vannak még olyan kismamák, akik nem bírják mások terhességgel kapcsolatos hisztijét?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen hisztikre gondolsz? Mert lehet, hogy ami neked nevetséges, az másnak komoly dolog, mivel nem vagyunk egyformák.
2013. júl. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meghallgatom, tolerálom, nekik ez probléma. De én nem hiszem, hogy szenvelegnem kellene, mert nagyobb a hasam, nem mennek bizonyos mozdulatok, vagy fáradékonyabb vagyok. Én jól tolerálom, sosem voltam panaszkodós fajta. A környezetem is tudja ezt, ezért ha azt mondom valamire, hogy rossz vagy fáj, komolyan is veszik. Nem mindenkinél van ez így. Azt az egyet nem szeretem hallgatni, amikor valaki 34-36 hetesen arra panaszkodik, milyen kényelmetlen neki ez az egész és már megszülethetne... sosem akarnám, hogy idő előtt jöjjön csak azért, hogy nekem jobb legyen. Más az, hogy valami kellemetlen, és nehezen viseljük és más az önzés. Ez utóbbitól én is türelmetlenebb leszek másokkal. De alapvetően tőlem mondhatják a problémáikat, meg tudom hallgatni.
2013. júl. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!