Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek olyan, hogy a...

Volt valakinek olyan, hogy a magzat eléri a méhlepényt?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok, és a doki mélyen tapadó méhlepényt állapított meg. Tegnap egész nap keményedett a hasam, nha egy kis "gombócot" láttam kidudorodni az alhasamból. Kiderült, a baba mozgáskor "fejeli" a méhlepényt. Volt valakinek hasonló tapasztalata?

#méhlepény #18 hetes #mélyen tapadó
2013. júl. 23. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést. A lepény vhol a méh belső falán van, a gyerek meg a méhben. Nyilván előfordulhat bárkinél, hogy hozzáér. De mondjuk azt nem tudom honnan látod, hogy "lefejeli a lepényt".
2013. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elmentem a dokihoz, és 5 perces ájuldozás után totál megrémisztve azt mondta, hogy a méhlepény mélyen tapad - méhszájat érint -, ahogy a baba eléri a méhlepényt - ő fogalmazott így, hogy megfejeli - ami egy reakciót vált ki a méhben és ez okozza a keményedést és a kis "gombócot". Már most elkönyvelte a császármetszést és mintha legalább a világ végét látta volna bennem, úgy meredt az ultrahangra..eléggé megijesztett, bocsánat, ha nem fogalmaztam egyértelműen.
2013. júl. 24. 08:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is mélyen tapadó és eléri a méhszájat. A 25. heti 4D ultrahangon látszik is, hogy a kis fejecskéjét belefúrja a méhlepénybe. Nekem keményedéseim nincsenek. Szerintem neked sem attól van, hogy ott a baba. 18 hetes vagy, így bővel van időd, hogy a lepény feljebb kerüljön és akkor elkerülheted a császárt. Nálam is abban reménykedett a doki a 20. heti ultrahang után, de sajnos még a 26. héten nem mozdult és ezután a doki szerint már kevés az esély, hogy mozduljon, ezért császárra készül....Én még mindig reménykedem, hogy elkerülhetem a császárt, feljebb kerül a lepény. Hát majd a 30. héten kiderül. :) Ja,
2013. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!