Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. hetemet töltöttem 4...

28. hetemet töltöttem 4 napja, a haskörfogatom 120cm. Mire számíthatok mennyit fog még nőni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Huu, mennyi sullyal indultál? Én is 28 hetes vagyok és a haskörfogatom 89 cm.Még biztos sokat fog nőni mert most hizik igazából a legjobban a pici.
2008. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hány klót hít´ztál??Mert attól is függ,mennyivel indultál.A babó az utolsó hónapban nöl (hízik)a legtöbbet.Még csak most fog igazán megnölni a pocak.

Nekem hatalmas volt.Olyan voltam mint egy "tank",de nem zavart,csak nehéz volt az utolsó hónap nagyon....

2008. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is 28 hetes és 4 napos vagyok, 90-es haskörfogatom. Terhesség előtt 60-65 volt. Ez attól függg mekkorával indultál, de szerintem a java még csak most jön, hiszen a baba még megháromszorozza a súlyát.
2008. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 40. héten, a szülés napján volt 106 cm. És nekem az utolsó 1-1,5 hónapban nőtt a legtöbbet. Amúgy nekem szinte a 18. hétig nem is látszott, pedig szép nagy babám született. Ja, kb. 65 cm-es haskörfogattal kezdtem a terhességet.
2008. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

73kg val kezdtem, de nekem már a 3. hónapban rákérdeztek a babára. Jézusom akkor mi lesz ennek a vége??? :)

ÁÁÁ, mindegy valah túlélem, így is mindenki állandóan azt kérdi mikor meglát hogy úú még mindig egyben?? közbe még van jócskán időnk

2008. jún. 26. 14:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez alkat függő.Nekem kisebb a pocakom mert vagyok olyan széles csípőben, hogy elfér a babuka.Még be is bújik a csípőcsontom mögé-hihetetlen.Nekem most 102cm.

Az a fura, hogy ilyen széles csípővel a 28. héttől kezdve már vagy 10-15 cm-t szélesedett még a csípőcsontom.Alig tudok menni a szeméremcsonti fájdalomtól.

33 hetes kismami

2008. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 25 hetesen 93 cm, 1 hét alatt 1 cm-t nőtt. amúgy kb. 63 cm-ről indult. nekem sajnos kicsit több a cukrom. esetleg nem lehet, h neked is?
2008. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia,Nyugi én 26 hetes kismama vagyok és nekem 100 cm.Egyébként vékony testalkatú vagyok és a harmadik terhességem, na erről ennyit.És alig eszem .teljesen alkatfüggő,kinek mennyire tágul a medencéje,nekem tök csúcsos azér tünik nagynak.Boldog babavárást!
2008. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 90cm tegnap mérte a védönő, és hatalmasat csodálkozott elötte kb.6 héttel csak 82cm volt. Nem tudom mi lesz itt még.17hetes vagyok, 52kg-val kezdtem, vékony derékkal és 2.baba.
2008. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a cigit is terhesség alatt tettem le, lehet ez is hozzájárult, na meg 3 műszakban dolgoztam előtte és veszélyeztetett vagyok az első 3 hónapot csak feküdve csináltam végig! Egy kicsit félelmetesek az adataim a tiétekhez képest.
2008. jún. 26. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!