Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes vagyok, nem baj hogy...

15 hetes vagyok, nem baj hogy tudok hason aludni, és nem mindig van tűnetem? Mivel 2. baba hamarosan megérzem?

Figyelt kérdés
ma reggel hánytam,de már rég volt ilyen.egész jol vagyok..annyi hogy délben alszom a kislányommal mert fáradt vagyok és van előtejem már 2 hete..minden rendben?mennyi idő a max mire megérzem 2. terhességgel a babamozgását?már alig várom és aggodok mert sokan irják tőbbedszer szűlők hogy ők érzik már 15 hetesen...:Selőre kőszőnőm a válaszokat.
2008. jún. 26. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia én is a második babot várom 27.hétben vagyok és még mindig tudok hason aludni:)) mostmár bár mikor érezheted a nbabot én mondjuk olyan 12.héttől érzem de azt mondták hogy csak beképzelem :)) pedig tényleg éreztem:) boldog babavárást
2008. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, én is a 2.babát várom, és éreztem kis mozgásokat a 12.hét körül.De konkrétan 15.hét első napján éreztem, mintha megpöckölt volna belülröl:)Azóta nem minden nap, de sokszor érzem, de a párom még nem..17hetes vagyok
2008. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!