Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
3 hete a barátommal szexeltünk de először kipróbáltuk milyen gumi nélkül de nem élvezett belém csak pár percig csináltuk gumi nélkül utána felhúzta. A menszeszem késik bár vérzési problémáim vannak így sajnos nemtudom megállapítani hogy azért késik és hányingerem sincs de fáradékony vagyok sokat eszem és a hüvelyi folyásom is igen csak sok lett mostanában.
2013. júl. 18. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, hiszen védekezés nélkül szexeltetek... Nem jártál biológia órára? Vagy olyan fiatal vagy még, hogy nincs is biológia órád? Hiszen manapság, ki tudja...
2013. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 percig csináltuk kb gumi nélkül..
2013. júl. 18. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Az lényegtelen meddig csináltátok gumi nélkül.

Bent volt és kész.Elég 1 mp is,mert a spermiumok nagyon gyorsak!

2013. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért ennyire nem könnyü teherbe esni föleg hogy nem beléd......

Bàr àltalàban aki nem akarja annak könnyen sikerül aki meg éveket "küzd " érte annak nem.Szerintem nyugodj meg,pàr nap mulva csinàlj tesztet sőt ha màr késik akàr most is csinàlhatsz.

2013. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak nagyon ideges vagy és már ezért késik :)
2013. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!