Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? Menstruáció...

Szerintetek? Menstruáció előtt egy héttel vagyok élettársammal tegnap szexeltünk és belém ment. Én 24 éves vagyok és először történik velem ilyen úgy érzem el jött az ideje. Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ha terhes lennék örülnénk neki!
2013. júl. 10. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
bármi lehet, bár nem peteérés környéké voltatok együtt
2013. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mensi előtt 1 héttel szerintem kicsi az esélye a terhességnek, de persze bármi lehet. A beágyazódáshoz olyan 10-12 nap kell általában.
2013. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes. Rendszeresek a ciklusaid? Mert ha eltoldónak néha akkor elég nagy az esély a babára..
2013. júl. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem rendszeres!
2013. júl. 10. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetsz terhes!

A nők nem gépek és nem mindenkinek pontosan és ugyanakkor van peteérése, mint az átlagnak vagy mint másoknak.

És ha neked éppen nem akkor volt, mint általában...

2013. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az x kromoszómák több napig is képesek élni a petevezetékben és ha bekövetkezik a peteérésed akkor megtermékenyítik azt. Ebből nagyobb eséllyel kislány születik.Tehát attól, hogy épp nincsen peteérés még lehet baba abból az aktusból.
2013. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!