Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Émelygés, szédülés, kótyagossá...

Émelygés, szédülés, kótyagosság lehet terhességi tünet?

Figyelt kérdés
Jövő hét kedden kellene megjönnie. Tesztet érdemes már csinálnom (33 naposak a ciklusaim, 11 napja volt PÉ-m).
2013. júl. 18. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Nálam mindig nagyon korán jött. De azt tudnod kell, hogy másnak is lehet a tünete, pl. betegségnek, vagy nagy melegnek, frontnak is. Én még várnék pár napot a teszttel. De ha nagyon türelmetlen vagy, akkor csak nagyon érzékennyel és reggeli vizeletből. Ha negatív, ne kenődj el, lehet korai.
2013. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

:):) Szokj le az alkoholról :):):)


Simán lőhetsz már egy tesztet, Rossmannban láttam érzékeny 10-es tesztet, az már mutatná, de volt már nálam is olyan, hogy a 25-ös Medi Lab lett halványan de láthatóan két csíkos a 10-ik napon.

Ha holnap veszel tesztet, már a 12-ik napon fogsz járni, feltétlen megér egy misét! :)

Majd írd meg mi lett! :)

2013. júl. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a teszt még korai, nagy csalódást okozhat. Ha negatív, azért, ha pozitív, akkor azért, mert akkor is simán megjöhet, és lehet 1 hét múlva negatív.

Ezt mind lehet terhességi tünet, bár szerintem kicsit korai lenne. De még egy halom más dologtól is lehet, pl. a melegtől is. Nálam amúgy mind volt, de a kimaradó menzesz után kezdődött.

2013. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!