Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon fiú lesz vagy kislány?

Vajon fiú lesz vagy kislány?

Figyelt kérdés

20 hetes terhes vagyok.a 12. héten a magándokim azt mondta hogy nagyon kisfiúnak néz ki a pici. Meg is állította a képet és megmutatta mit ért fütykösön még laikus szemmel is láttam.Aztán a 16 . héten azt mondta eléggé takarja a combcsont és nehezen de látni de hogy jól látható legyen majd a 19 hetes 3 d-s uh -on megnézzük...

Hát most végig keresztbe volta a lába és közre fogta a köldökzsinórt is érdekelne szerintetek ha 12 hetesen látta hogy fiú és azóta nem mutatta meg magát a pici bízhatok e benne hogy az??

Amikor első babámat vártam aki kislány lett nem voltam rosszul egy percet sem,továbbá sokat híztam és kerek voltam mint egy labda ...

Most a második terhességemnél félidőig hánytam és rosszul voltam és nem híztam egy kilót sem a hasam pedig hegyes...Ezek jelenthetnek valamit? Tapasztalat???


2008. jún. 25. 14:18
 1/10 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Én nem hánytam csak hányingerem volt háromhónapos korig,a pocakom az hegyes nekünk pici fiú.Voltunk 4d-ultrahangon szépen mutatta magát.Üdv 37hetes kismama
2008. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a sztori volt, 12. heti: fiu, ott a futyi, tuti nem a zsinor!

Aztan kov: nem latszik jol, aztan a kovetkezo 4D-n kiderult, h kislany :)

En kislanyt vartam szoval orultem :) 12. heten nehez biztosat mondani.

2008. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon rosszul voltam az elején a terhességemnek és a pocim is hegyes volt, bár ezekben annyira nem hiszek, de kisfiam lett, ráadásul nekem is már a 12. héten megmondták. Szerintem fiad lesz.
2008. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is fiút mondtak a 12. héten (csodálkoztam is, mert ilyen korán még nem szokták megmondani), csúcsos a hasam, 4 hónapot végighánytam. A 19. héten kislánynak mondták - nem valószínűsítették, hanem tutira mondták. Most vagyok 23 hetes, tegnap voltam UH-n, de most nagyon takargatta magát...
2008. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4.hónapig hánytam, a hasam csúcsos.fiút ígér a doki, viszont a nővéremnek ugyanilyen volt a pocija, igaz nem hányt, lánya lett.

36hetes kismama, boldog babavárást

2008. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az én hasam is csúcsos, de nem voltam egy percig sem rosszul. Akkor velem most mi van???????:-)))))) kétpetéjű ikrek talán? a fiútól csúcsosodok, a lánytól meg nem hányok??:-)
2008. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A 12.heti uh-on, nem mondta természetesen tutira, de kisfiúnak nézett ki. Mi magunk is úgy láttuk. Én kizártnak tartottam, hogy lehet még belőle kislány,pedig nagyon azt vártunk.A következő alkalommal nem mutatta meg magát. Tovább izgulhattunk! A 19 hetesen viszont biztosra mondta a doki, hogy ott bizony egy nuni van. Azóta kétszer is megerősítette ezt! Ja, és a 16.hét végéig minden nap hánytam!

28hetes boldog kismama

2008. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem 2fiu van mégcsak hányingerem se volt,a mellem se fájt tünetmentes voltam végig
2008. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én 4hónapot végighánytam, a hasam nem csúcsos egyáltalán, most vagyok a 28.héten, és eddig végig állították, hogy kislány. Ma voltam 4D-s uh-on, ahol a doki kijelentette, hogy kisfiú...hát ennyit az uh-ról:D
2008. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

E-mail:fiuvagylany@freemail.hu

Én neki küldtem egy e-mailt mikor terhes voltam a most 8 hetes fiammal (utolsó mensi kezdőnap+anya,apa születési éve). Mindenki kislányt mondott nekem is, csak ő volt egyedül aki kisfiút számolt, az jött be. Próbáljátok meg!!Boldog babavárást nektek!!

2008. jún. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!