Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ez beágyazódás? Ma...

Lehet ez beágyazódás? Ma nagyon el kezdett szurkálni a hasam bal oldalt lent.

Figyelt kérdés
30-31 naposak a ciklusaim, június 2-án volt meg. Pénteken voltunk együtt a párommal. lehet ez már a beágyazódás miatti szurkálás? Feszül a hasam mindenütt, de csak a bal oldalt szurkál. Ahogy lehajoltam élesen beleszúrt. köszönök minden választ!
2008. jún. 25. 14:17
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Oké, én meg Klára vagyok, és igérem megírom, de csak jövő hét után, mert addig nem leszek netközelben! Addig is jó növekedést! :-)
2008. jún. 25. 15:25
 22/23 anonim ***** válasza:
olyan kivancsian olvastalak vegig , mert nekem is ugyanezek a tuneteim vannak ( szurkalas, mellnovekedes), de aztan te is mint itt olyan sokan azt igered hogy "mindenkeppen " megirod mi lett , aztan meg sehol semmi....:(
2010. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Igazad van, kedves válaszoló, valóban rossz amikor pont a lényeget nem tudja meg az ember....

nos, akkor nem lettem várandós, viszont két hónap múlva igen. :-) Azóta van egy gyönyörű kisfiam. :-)

A tünetek sajnos mindig hasonlók voltak, de az érdekes, hogy abban a hónapban lettem babás, amikor azt mondtam magamnak, elég ebből, én nem vagyok hajlandó csak ezzel foglalkozni. Majd jön, ha akar....és jött. :-)


sok sikert mindenkinek, és egy jó tanács: nem kell mindent kielemezni...van ami úgy jó, ha magától történik. Tudom, nagyon nehéz ez annak aki régóta várja a babáját. De mindenkinek megvan a maga gyereke. Csak meg kell várni egymást. És sajnos VÁRNI a leginkább embert próbáló. Én is tudom.

2010. okt. 19. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!