Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ez beágyazódás? Ma...

Lehet ez beágyazódás? Ma nagyon el kezdett szurkálni a hasam bal oldalt lent.

Figyelt kérdés
30-31 naposak a ciklusaim, június 2-án volt meg. Pénteken voltunk együtt a párommal. lehet ez már a beágyazódás miatti szurkálás? Feszül a hasam mindenütt, de csak a bal oldalt szurkál. Ahogy lehajoltam élesen beleszúrt. köszönök minden választ!
2008. jún. 25. 14:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem lent, középen szurkált a hasam (azaz a méhem). Most taposom a 8. hetet.
2008. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nekem középen feszül, mintha egy lufit fújnának felfelé bennem, lent oldalt meg szurkál. De ez csak most kezdődött, eddig csak feszült.
2008. jún. 25. 14:24
 3/23 A kérdező kommentje:
Gratulálok a picihez és egy kicsit irigykedek! :-)
2008. jún. 25. 14:25
 4/23 anonim ***** válasza:
Szíja!Nálam is igy volt.Érdekesen szúrkált a jobboldalon lennt a hasam.Ki is derült nem sokára,hogy babát várok, jobboldalon ágyazodott be.Valószinű babás vagy:)És baloldalon fog beágyazodni a picurkád.Szóval ha edig nem érztél ilyent akkor tutti babás vagy:)Üdv:Zsuzsa 23 hetes pócak babás.
2008. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
El sem tudom mondani, mennyire örülök a válaszodnak! Tudom, ez még nem 100%, de akkor is olyan jó, hogy talán nekem is lesz kisbabám! Gratulálok a kis pocaklakódhoz! :-)
2008. jún. 25. 14:30
 6/23 anonim ***** válasza:
Utolsó válasz adó vagyok!Szívesen válaszoltam a kérdésedre,és köszönöm a gratulációt!Tudod a tapasztalat meg az évek:))))Már ez a második terhességem szóval tudom mit beszélek.Érdemes lenne jövöhéten egy érzékeny tesztel tesztelned.Nagyon szóritok!Üdv:Zsuzsa
2008. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Már vettem! :-D


Qupidot, az 10-es, remélem nem jön meg, és akkor tesztelek! Isten szóljon belőled, ahogy mondani szokták mifelénk! :-) Nekem még ő lesz az első babucim...remélem!

2008. jún. 25. 14:35
 8/23 anonim ***** válasza:
Szia! Ha még soha nem éreztél ehhez fogható 'szurkát', akkor az tényleg nagyon gyanús! :-) Nekem a pozitív tesztek előtt ugyanúgy fájt a hasam (szurkált is), mint mensi előtt és a melleim is fájtak nagyon. Drukkolok, hogy sikerüljön a kisbaba!!! Szintén 23 hetes kismama
2008. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Háát...a mellemről ne is beszéljünk! A szilikoncsodák elbújhatnak mellettem! Már alig birom begyömöszölni a melltartóba, ha leveszem, akkor meg ordítani tudnék, úgy fáj! Éljen a gravitáció! És emellé még vékony is vagyok! ( na jó mostanság felszaladt egy-két kiló) :-)
2008. jún. 25. 14:38
 10/23 anonim ***** válasza:

Nekem is bal oldalon feszült , fájt , szurkált a méhem . Akkor ágyazódott be a Manóm ! Kb.a 6.hétig éreztem és megijedtem , hogy ez mindig így marad , de nem maradt így :)

16.hetes Kismama :)

2008. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!