Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már most be van fordulva a...

Ha már most be van fordulva a babóca (28 hetes vagyok,3 hete már be van) akkor már igy marad vagy fordulhat még?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mozog,csak arra lennék kiváncsi hogy fordul-e még akkorát h pl a feje felül lesz?Lehet hülyén fogalmaztam.:-)
2008. jún. 25. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Bizony, meg foroghat akar korbe-korbe is :)

De ha egyszer mar megtalalta a poziciojat, megtalalja masodszor is, ha elforogna :)

2008. jún. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia!Az én édes kisbabám is okozott nekem meglepetést.Egész a 32. hétig fejjel lefelé volt,és amikor mentem UH-ra,hát csodálkozva hallottam,hogy faros a kicsikém.Tegnap voltam 36 hetes UH-on,gondolhatod milyen izgatott voltam,hogy mi is az ábra,és láss csodát,megfordult.Remélem most már így is marad!!!Igaz 2 napig éreztem feszítő és nagyon erős rúgásokat,valószínű akkor fordult meg.Kívánom,hogy neked is így legyen,mert én tudom,hogy milyen kétségbeejtő,hogy mi lesz.Nem szerettem volna császáros lenni.De most már megnyugodtam.Boldog babavárást kívánok neked!
2008. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!