Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap napközben, de főleg...

Tegnap napközben, de főleg este nagyon sokat mocorgott a babám, ma reggel pedig olyan érzésem van mintha szétakarna "durranni" a hasam. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nemrég reggeliztem, de nem olyan érzés mintha tele ettem volna magam, hanem inkább olyan feszítő érzés belülről. Lehet ez amiatt hogy nő a pocim? És már ma reggel is legalább 3-4szer "jelzett" a baba. Eddig nem volt ilyen aktív. Lehet, hogy valami nem tetszik neki? Vagy pont az ellenkezője?
2008. jún. 25. 08:33
 1/6 A kérdező kommentje:
19 hetesek vagyunk.:)
2008. jún. 25. 08:33
 2/6 anonim ***** válasza:
szia..ahogy egyre nagyobb lesz a babád,annál jobban fog fesziteni meg nyomni..+ még nő a méhed a haad..ugyhogy nem kell aggodni..és arra gondolj hogy ennél sokkal aktivabb lesz pár nap mulva
2008. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!:)

Ez jó, örülünk neki,a lényeg hogy akkor nem aggódom.:) Így is olyanokat tud rúgni, hogy az apukája is érzi már ha a hasamon van a keze.:) Úgyhogy fel kell készülnöm azt hiszem, eddig csak elképzelésem volt róla milyen lehet ha rugdos, de ha már most ilyen erős, akkor mi lesz később..:)

2008. jún. 25. 08:49
 4/6 anonim ***** válasza:
:Dhát nagyon ugy néz ki hogy aktiv babád van..majd max lerug az ágyrol..:Dmost 2. babámat várom és alig várom hogy megmozduljon.15 hetet tőltőm.:D
2008. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Ez teljesen normális.nekem szokott olyat csinálni pl ha féloldalt fekszem éjjel ,lecsúszik arra afelemre és mikor reggel felkelek szinte kidudorodik,de ez haggyán úgy fáj ahogy írtad majd szét repedek és olyan mintha ki lennék betonozva belőlről.De a kis manó van ,hogy annyira jól érzi magát,hogy egy fél napig meg sem mozdul .Gondolhatod menniyre jó-hiába bőkdösöm meg simizem,hogy menjen arrébb+van,hogy meg akar folytani úg yfelkúszik a mellemhez.Szinte fulladok.Szval hidd el csak nehezebb lesz,mert a te babád még nem is olyan nagy,de kiartás,majd ha vége csak a szépre emlékezünk:):)37hetes kismama
2008. jún. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást!:) Jó tudni hogy nem csak nekem vannak ilyen "gondjaim".:) Mindenkinek további örömteli babavárást kívánok és jó szórakozást a Pocaklakóknak!:)
2008. jún. 25. 09:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!