Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 30 hetesen (3....

Normális, hogy 30 hetesen (3. gyereknél) úgy érzem magam, mint akin átment az úthenger? Mindenem fáj?

Figyelt kérdés

Az izmaim gyengék és olyan, mintha lefutottam volna a maratont, pedig szedek magnéziumot. A derekam iszonyúan fáj, sehogy sem jó ülni, feküdni. Már a 3. gyerekem, de nem emlékszem, hogy ilyen korán ilyen nyamvadtul éreztem-e magam az előzőekkel. Hetente többször tornázom, ellátom a másik két ovis korút, mégsincs energiám.

Ráadásul ha fekszem, visszajön a sav, a Renie sem segít...


2013. júl. 10. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt a harmadiknál. Az első 2-vel végig fitt voltam és nem fájt semmim. Már 7 hetes a kisfiam, de még mindig nem jöttem teljesen rendbe:(
2013. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, hááát, nem nyugtattál meg...

Remélem azért hamar rendbejössz/jövünk!

2013. júl. 10. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Köszi, hát én is remélem. Mindenki azt hiszi, hogy minnél többedik terhesség, annál könnyebb, pedig nincs így sajnos. Nekem a 3. volt a legnehezebb. És most emiatt úgy is gondolom, hogy nem szülök többet, aztán majd meglátjuk:)


Szép babavárást és könnyű szülést!

2013. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a harmadikat várom, 32 hetes vagyok. Egész jól vagyok, de nem volt ez mindig így. A 25. hét körül kezdtem el érezni hogy fáj a csípőm, derekam, alig bírtam menni. Ezért járok kismama masszázsra és tornázom is és most semmi tünetem. Emellett a két nagyobb 5 és 3 éves, itthon van velem, szóval nem pihengetek. A masszázst próbáld ki ha van lehetőséged, nekem sokat segített.
2013. júl. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Köszi! Az enyémek is pont ennyi idősek, szóval nehezen bírom. Tornázom, bár masszázsra nem járok. Utána nézek, hátha van is valahol a környéken.

2013. júl. 11. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!