Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon ég a gyomrom, mit...

Nagyon ég a gyomrom, mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Nem jött be sem a diéta, sem a keksz, sem a hideg tej,semmi. A Rennie sem segített. Szinte egész nap ég a gyomrom, egészen a torkomig. 19 hetes vagyok.
2008. jún. 24. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad ezt is? : éhgyomorra igyál meg egy két korty hideg kólát felkelés után. Nekem bejött.
2008. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt még nem próbáltam. És a szénsavas nem bántja a gyomrod?
2008. jún. 24. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a görögdinnye segített, nem tudom miért...
2008. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a dinnye vált be! Dia
2008. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Már megszültem, de nem bántotta. Jókat büfögtem tőle, és az is jól esett. Sajna nekem éjszakára is visszajött a sav, arra meg az a megoldás jött be (mivel én hanyatt aludtam), hogy sok párnát tettem a fejem alá, és majdhogynem 45 fokos szögben aludtam. Először furi volt, de jobb volt, mint a maró sav a nyelőcsövemben.

Sok sikert! :o) 1. válaszoló

2008. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Nyers krumplit lekell reszelni és a levét meginni reggel mindenképp.Persze napközben is fogyaszthatod.Nem túl kellemes,( ezt télen tavasszal), nagyon jó ha nincs dinnye! Egyébként mostmár én is a dinnyét eszem.Kitartás sok sikert! 37 hetes vagyok engem végig kisért a gyomorégés! Remélem tudtam segíteni!

Minden jót!

2008. jún. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az egyik barátnőm, aki ikreket várt nagyon szenvedett a savtól és már mindent kipróbált, egyetlen dolog jött be neki: úgy hívják, hogy Salvus víz (nem biztos,hogy jól írtam), patikában lehet kapni. Állítólag az íze bűn rossz, de nagyon hatásos.
2008. jún. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rennie,Quamatel mini,Venter granulátum!Vény nélkül kaphatók és lehet őket terhesen is szedni.Biztos,hogy segítenek!
2008. jún. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem hiszek a házi praktikákban, nekem egyedül a Salvus víz jött be. Brutálisan rossz íze van, de nagyon hatásos. CBA-ban vettem 500.- Ftért.

Jó babavárást! 31 hetes kismama.

2008. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!