Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegeden emmyibe kerül egy...

Szegeden emmyibe kerül egy magán szoba? és ez hogy müködik?

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! 10 ezer Ft/nap. Be kell menni a klinikára és ott lehet foglalni. Ha mégsem kéred, le sem kell mondani, nekem ezt mondták, mivel én is foglaltam. Állítólag nagyon megéri. Mikorra vagy kiírva, ha szabad kérdeznem? Én is szegedi vagyok.
2008. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! 7 ho 7-ére vagyok ki irva. Hát nem olcsok ezek a szobák
2008. jún. 24. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor bízzunk benne, hogy nem késő lefoglalni, mert mikor engem írt be a hölgy, elég sűrűnek tűnt a beosztás...Valóban drága, viszont számos előnye van. Én is úgy tudom kifizetni, h orvost nem fogadok. Minden jót!

És ajánlom figyelmedbe a döntés előtt egy korábbi kérdésemet: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2008. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!