Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora a magzatvíz mennyisége...

Mekkora a magzatvíz mennyisége szülés előtt? Hogy veszem észre, hogy AZ folyt el?

Figyelt kérdés
2007. szept. 24. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
azt nem tudom,hogy mennyi víznek kell lenni de azt tudom,hogy olyan az elfolyása mintha állandóan pisilnél
2007. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt mondta a szülésznő nekem, hogy 1,5 liter. Én egy olyat éreztem, mint egy pukkanás és mintha bepisiltem volna. Nekem hirtelen ment el, de van akinek csak szivárog. Észre fogod venni ne aggódj. Én is azt hittem, hogy nem fogom észrevenni. Ha azonban a magzatvíz nem is folyik el a fájásokat hidd el észre fogod venni, annyira erőteljes.

Sok sikert!

2007. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztosan nem fogod semmivel összetéveszteni azt az érzést. Egyébként változó ez a mennyiség. De amikor elfolyik a víz biztosan nem fogod az hinni, hogy az csak vizelet, hiszen sokkal több mennyiségileg. Mindenki ahhoz hasonlítja, hogy olyan mintha bepisiltél volna. Nekem semmi ilyesmi érzésem nem volt, egyszerűen éreztem, hogy valami folyik!
2007. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!