Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kijönnek a striák, azt...

Ha kijönnek a striák, azt egyből látom, vagy csak szülés után? Érezni, hogy kijön? Feszül ott?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
ŰA streiákat persze hogy látod.Lilás színűek,később pedig elhalványodnak.Nekem az utolsó két hónapban kezdtek megjelenni.
2013. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mumusan ***** válasza:
Egyből látni, és érezni is lehet a nagyobbakat. Nekem kicsit viszketett a bőröm mikor kijött. Aztán meg érezni lehet a barázdákat.
2013. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, hiszen a kötőszövet rögtön szakad. Nekem a már meglévők szakadtak tovább és először mint piros foltok jelentek meg, majd belilultak, aztán majd el fognak halványodnak. Sajna, hiába költesz ezreket a kozmetikumokra, nem valami hatásosak, tapasztalat.


33. hkm

2013. júl. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban,de a shea vaj olívaolajjal keverve,nagyon jó! Az első 2 babámnál már ilyenkor rég kijöttek a csíkok(nem kentem semmivel),most meg kenem ezzel a keverékkel de semmi stria,és a 25.hétben vagyok.
2013. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó!A stria nem jön elő többször.Egyszer szakadnak a rostok,ha nem vagy szerencsés,aztán az megmarad,de nem tűnik el.Később neked is be fog lilulni.Mivel a rostok már nyúltak és szakadtak,kicsivel többet bír a bőröd,mint előző állapotában.

Amúgy igen kérdező,hogyne vennéd észre,hogy a hasadon a bőr lilás csíkos kezd lenni.

2013. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!