Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az elevit okozhat enyhe...

Az elevit okozhat enyhe hasmenést?

Figyelt kérdés
Már két hónapja szedem, babát szeretnénk. Eddig nem volt gond, de úgy egy hete, másfél, minden reggel ébredés után rögtön mennem kel. És pisilni is nagyon gyakran, az éjszaka is kétszer kimentem. Ez normális? Előre is bocsi, az idétlen kérdés miatt! :-) kiváncsi vagyok a véleményetekre.
2008. jún. 24. 07:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a betegtájékoztatón is rajta van,h szorulást vagy hasmenést okozhat.
2008. jún. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem okozhat. Nekem végig ment a hasam a terhesség alatt. Ugyanúgy, ugyanazt ettem, mint előtte, Elevit-et szedtem. Vagy a hormonok miatt is lehetett, de én az Elevitet sem zárnám ki. Ahogy megszültem, elmúlott...
2008. jún. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem idétlen a kérdés, mert én is pont ma szerettem volna megkérdezni.:) Bár én már 19 hetes vok, de nekem is szokott menni sajna a hasam.:( És nekem is ugyanúgy reggel úgyhogy szerintem amiatt van. Én mondjuk csak 3 naponta szedem az elevitet és ezért gyanakodtam rá, csak pont ma gondolkodtam el hogy mit ehetek amitől ez van, először a tejfölre gyanakodtam, dehát azt nem eszek 3 naponta, úgyhogy így beigazolódott a gyanúm.

Pedig emlékeim szerint az elevit betegtájékoztatóján a székrekedés van feltüntetve..

2008. jún. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! .-)

Az első doboz után semmi bajom nem volt, csak most. Remélem az is közrejátszik, hogy talán babás vagyok. :-) De még a jövő héten kell megjönnie, addig nem tudok semmi biztosat. Hátha....

2008. jún. 24. 08:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Én január óta szedem és most van hasmenésem 6 hetesen. Lehet, hogy attól? Egyébként ti meddig szeditek? A dokim azt mondta, hogy amúgy sem kell, csak folsav, de én azért szedtem.
2008. jún. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 13 hetesen kezdtem el szedni, most vagyok 19 hetes. Nekem a doki egyébként se javasolta hogy szedjem, nem szereti az ilyen "mesterséges" vitaminokat, de azt mondta ha ragaszkodom hozzá, akkor szedjem. Na én ragaszkodtam hozzá :) és ezért csak 3 naponta szedem. De azt mondta elég lesz kb a 27-28. hétig szednem hacsak nem szeretnék 4-5 kilós babát szülni.
2008. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a tervezett terhesség előtt 2 hónappal kezdtem el szedni.

Semmi problémát nem okozott,csak ha este vettem be nem tudtam aludni.Így napközben szoktam bevenni.

De amióta terhes vagyok,nekem is első utam reggel a wc és sokkal lazább a székletem.De nem hasmenés.Ennek én örülök,mert sokkal jobb,mint aki az ellenkezőjéről panaszkodik.Az elevitnek is lehet ilyen mellékhatása,de szerintem az nem hosszabb szedés után jelentkezik.

Nem lehet,hogy sikerült a bébi??

A gyakori pisilés az tuti nem az elevittől van,az a terhesség jele szokott lenni.


Sok sikert,üdv

2008. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A gyakori pisilés lehet felfázástól is vagy attól is hogy gondolom ebbe a nagy melegbe több folyadékot iszol.

De lehet baba is.

Menj el dokihoz!:) Hátha baba lesz, én drukkolok!:)

2008. jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságot, és gratulálok minden babás anyukának! :-)
2008. jún. 24. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!