Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most voltam pisilni, és...

Most voltam pisilni, és barnás folt volt az intim betétetmen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

13/14 hetes terhes vagyok. Múlt hét csüt.ön voltam UH.-on, minden OK (volt). Azóta 2x volt kisebb barnázásim, igaz az egyik szeretkezés után nem sokkal, azt annak tudtam be, a másik pedig pedig most, de most nem volt semmi sex. Nem vérzek, nem görcsölök. Miért lehet?

Menjek el dokihoz? A magándokimhoz nagyon sokan járnak, oda tuti, hogy időpont kell, és nem biztos, hogy a héten már tudna fogadni, és ma is pl csak rendelési időben lehetne inkább hívni, ami du van.

A másik választásom, hogy reggel elmegyek az SZTK.-ba, és ott mondom a dokinak a dolgot. Csak ő kevésbé szimpi.

Nem baj, ha másikhoz megyek el? gondolom megvizsgálna kézzel, és talán csinálna UH.-ot is. Nem?

Azért parázok egy kicsit, hogy mitől lehet. Mit csináljak?


2008. jún. 24. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj el reggel az SZTK-ba!

Utana meg hivd fel a dokit, es mondd el neki, mi volt.

2008. jún. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Azóta voltam még kb az éjjel 2x pisilni, de semmi nem volt.
2008. jún. 24. 05:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Hívd fel azért a dokidat majd ő megmondja mi legyen.

Nekem is volt ilyen én pihentem vele sokat.

Amikor volt egy kis vér mindig felhívtam és volt hogy behívott megvizsgálni volt olyan is hogy csak pihenést javasolt. Mindig azt mondta hogyha erősödne a vérzés ill.hogyha görcsölnék azonnal menjek be.

Egyébként lehet hogy csak egy ér pattant el a hüvelyfalon.

2008. jún. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vér nem volt, csak barnázás. De az SZTKba elmenjek?
2008. jún. 24. 06:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el dokihoz, ne kockáztasd a babuci életét! Szerintem semmi baj nincs csak pihenned kell, de azért menj el dokihoz vagy legalább hívd fel!!!!! Ha baj lenne biztos nem bocsátanád meg magadnak, hogy nem tettél semmit se....



Dia

2008. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Felhívtam a magándokimat, rendes volt. Ma már nem tud fogadni, de holnap du igen!
2008. jún. 24. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!