Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi időm lehet még hátra a...

Mennyi időm lehet még hátra a szülésig? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés
37+3 hetes vagyok kisfiam lesz, 4. baba. Méhszáj érték: Cg 2111 baba fekvése koponyavégű, ma mondta a nőgyógyász a kis feje beilleszkedett a szülő csatornába. Rengeteg jósló erős fájásaim vannak, második éjszakám volt, hogy szinte semmit nem aludtam a fájdalomtól ilyenkor a derekamból indul ki, alhasamba megy, erős mensi szerű görcsök és a popsi csontom nagyon fáj feszül. Tudom, hogy negyedik baba, de teljesen más terhesség, mint a többi három.

2013. júl. 2. 20:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Baba becsült súlya: 3200gramm. 1 hét alatt változott a méhszáj CG: 3100-ról, Cg: 2111-re, 5 napon belül illeszkedett be a buksija a szülőcsatornába, azaz öt napja még nem volt bent, ma már igen! Sokat keményedek!
2013. júl. 2. 20:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Hamarosan:) szerintem nem várja ki 100% a 39-40 hetet:) lassan vajúdás lesz!:)
2013. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hamarosan megszülsz. Lehet, hogy még ezen a héten. Egy kalappal! :)
2013. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kb.ugyan ezeket ereztem 2 napig, mint te, harmadik nap megszultem. 36 hetesen szultem. babamat 2600 gr-ra becsultek szerdan, szombaton 2300-al szuletett meg. en azota nem nagyon hiszek ebbe a felbecsules dologba!!
2013. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok végül 40+5 napra szültem meg a kisfiamat indították 40+4 napon délutáni órákban így végül július 26.-án 02:17 perckor 3840 grammal és 52 centivel apukája születésnapján érkezett meg császármetszéssel! :)
2013. okt. 3. 13:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulalok!! Boldog babazast es jo egeszseget neked is es a babadnak is! 4-es voltam.
2013. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!