Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Póka Róbertről /Debrecen/...

Dr. Póka Róbertről /Debrecen/ tapasztalatokat tudnátok írni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én jártam hozzá, de hamar ott hagytam. Neki nagyon ráérős a dolog... Aztán miután megtudtam, hogy a debreceni Kaáli laborja a legrosszabb, azután nem is mentem többet. A barátnőm kétszer csináltatott lombikot nála, aztán átment GYőrbe . ott derült ki, hogy már az első is sikerülhetett volna, ha a labor tudta volna a dolgát...
2013. jún. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 F.B.I. ***** válasza:
minden attól függ milyen szempontból érdekel. Ha nőgyógyászati ok miatt keresed fel, akkor a legjobbat keresed, ha szülészeti szempontból keresed, akkor csak azért nem őt ajánlom, mert azt már csak nagyon kivételes esetben vállal. Neki a nőgyógyászat az igazi profilja, abban a legjobb (az országban szerintem top 3-ban benne van.). Egy végtelenül rendes, megértő, halk ember, borzasztó empatikus. Egy biztos, rengeteg dolga van, főleg, hogy július 1-től ő lesz a Szülészeti Klinika Tanszékvezetője. Szülészeti szempontól ha ajánlhatok valakit Debrecenből, akkor inkább a Kenézyben Dr. Korláth Zalánt mondanám. Remélem segítettem.
2013. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!