Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet, hogy fáj a gyomrom?

Mitől lehet, hogy fáj a gyomrom?

Figyelt kérdés

Szerintem nem ég, vagyis nemtudom, mert előtte soha nem égett a gyomrom, de mostanában reggelente eléggé fáj. Olyan furcsa szúrkálós, kellemetlen érzés.

27 hetes vagyok


2008. jún. 23. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Abba a korba léptél, amikor a pocak látványosan nő. A terhességi hormon miatt ellazul a gyomorszáj és a növekvő pocak felnyomja a gyomrodat. Így a gyomorsav visszajut a nyelőcső alsó részére. Ez okozhat ilyen és hasonló érzést. Meg lehet figyelni, hogy milyen ételek után kellemetlen és azokat kerüld. Többször kicsiket egyél, igyál.Tegyél este az ágyad mellé pár db háztartási kekszet. Felkelés előtt edd meg! Felszívja az üres gyomor savját, így nehezebben szivárog vissza.Vehető gyógyszertárban, gyógynövényboltban várandósok részére Na-mentes savközömbösítő./Szódabikarbóna ezért nem jó. A Nátrium megköti a vizet a szervezetben./Szedhető pl. MagneB6 , ettől célirányosabb a Rennie.Sokan a tejre esküsznek. Erzsók próbál segíteni.
2008. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Erzsók:), én már aggódtam, hogy valami baj lehet.
2008. jún. 23. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!